Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Грузія відмовляється від одноразових поліетиленових пакетів

У Грузії з 1 жовтня з метою зниження забруднення довкілля заборонять виробництво, імпорт і реалізацію поліетиленових пакетів товщиною менше 15 мікрон. Про це на прес-конференції у середу повідомив міністр охорони навколишнього середовища і сільського господарства Леван Давіташвілі.

Крім того, в рамках нової політики охорони навколишнього середовища уряд Грузії з квітня 2019 року заборонить виробництво, імпорт і реалізацію поліетиленових пакетів будь-якої товщини. Буде дозволено виробляти, імпортувати і реалізувати тільки біодеградуючі пакети.
Головна мета цих змін - зниження забруднення навколишнього середовища і заохочення екологічно чистих ініціатив.

Читайте також: Влада Чехії схвалила заборону виробництва та продажу одноразових товарів з пластику

Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе зазначив, що нововведення поетапно забезпечать максимальне вилучення з ужитку одноразових поліетиленових пакетів.
«Навколишнє середовище найбільше забруднюється саме продуктами з пластика, особливо це стосується широко поширених т.зв. пластикових пакетів. Ця проблема гостро стоїть в Грузії. Відповідно в рамках нашої зеленої економіки і політики з охорони навколишнього середовища наш уряд прийняв регуляції, які вступлять в силу з 1 жовтня 2018 року і поетапно забезпечать максимальне вилучення з ужитку одноразових пакетів», - сказав Бахтадзе.

Джерело: Європейська правда

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook, та  каналі в Telegram.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

Розсилка новин