Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

МІНПРИРОДИ РОЗВИВАТИМЕ НАЦІОНАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Міністерство екології та природних ресурсів України уклало договір  із «Федерацією спортивного туризму України» з метою співпраці в галузі раціонального використання рекреаційних можливостей нашої країни та забезпечення безпечного функціонування природних комплексів та територій природно-заповідного фонду.

Зі свого боку Міністерство обіцяє допомогу у проведенні спортивних туристських заходів. Зокрема, інформувати про можливості та обмеження  використання територій ПЗФ, правил поведінки в цих місцях. Сприяти організації та проведенню туристських походів та змагань (в зонах, щодо яких не встановлено обмежень), контролювати ці заходи та інформувати Федерацію про випадки порушень туристами екологічних норм і правил відвідування природних комплексів та територій ПЗФ.

Федерація, у свою чергу, надаватиме допомогу в питаннях впорядкування туристських маршрутів та стоянок, здійснюватиме їхній екологічний моніторинг.

Ідея такого співробітництва – знайомити широкі маси людей з національним багатством та виховувати  дбайливе ставлення до природи України.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!