Новини

Повернутися до переліку новин

На борт МКС будуть доставлені чорнобильські мікроби

Мікроорганізми, взяті з забруднених радіацією місць біля Чорнобильської АЕС, будуть брати участь в експерименті, організованому Каліфорнійським технологічним університетом. Наступного тижня до борту Міжнародної космічної станції відправиться корабель Dragon, який доставить на борт ряд наукових зразків для проведення експериментів. Всього планується перевезти на станцію 240 кілограмів матеріалу для орбітальних досліджень.

Найбільш примітною частиною вантажу є бактерії, взяті в зоні радіаційного забруднення навколо Чорнобильської АЕС. Останні будуть вивчатися на замовлення Каліфорнійського технологічного університету. Зокрема, планується вивчити вплив на них умов невагомості, що панує на борту орбітального комплексу. Результати досліджень, як заявляють американські вчені, можуть бути використані в сільському господарстві і медичній сфері.

Крім цього на борту американського приватного вантажного корабля знаходяться експериментальні матеріали з вивчення серцевої діяльності в космічних умовах, а також вплив космосу на послідовність ланцюжка ДНК. Дані досліджень повинні збагатити пізнання вчених в рамках підготовки до тривалих міжпланетних місій у майбутньому.

Нагадаємо, що партнери по МКС домовилися розробити навколомісячну орбітальну станцію...

Джерело: daleki-zori.com.ua

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!