Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Підписано наказ про організацію роботи щодо переходу від діючої економічної моделі розвитку держави на модель «зеленої економіки»

В.о. міністра екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков підписав наказ про організацію роботи щодо переходу від діючої економічної моделі розвитку держави на модель «зеленої економіки».

Даний наказ виданий на виконання Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. з метою сприяння переходу України від діючої економічної моделі розвитку на ресурсоефективну та екологічно орієнтовану «зелену економіку».

За цим наказом, Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління доручено здійснювати методологічне, науково-методичне, консультативне та навчальне забезпечення переходу України від діючої економічної моделі розвитку на ресурсоефективну та екологічно орієнтовану «зелену економіку» та при навчанні та проведенні курсів з підвищення кваліфікації посадових осіб центральних та місцевих органів виконавчої влади, представників екологічних громадських організацій, фахівців підприємств та організацій, викладачів вищих навчальних закладів викладати для них основи функціонування моделі «зеленої економіки».

Міністерство екології та природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!