Новини

Повернутися до переліку новин

Врегульовано порядок спеціального використання водних біоресурсів

Спеціальне використання водних біоресурсів здійснюється користувачами водних біоресурсів на підставі дозволу


Кабмін постановою від 25.11.2015 № 992 затвердив Порядок здійснення спеціального використання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні і на континентальному шельфі України.

Документом визначається механізм спеціального використання водних біоресурсів, що перебувають в умовах природної свободи (крім видів, внесених до Червоної книги України), у внутрішніх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах), внутрішніх морських водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні і на континентальному шельфі України.

Спеціальне використання водних біоресурсів здійснюється користувачами водних біоресурсів на підставі дозволу на таке використання у рибогосподарських водних об'єктах після розподілу ліміту або прогнозу допустимого вилову на частки видобутку (вилову) для промислових і непромислових цілей і резерву видобутку.

Держрибагентство встановлює частки видобутку водних біоресурсів у натуральних величинах, направляє щорічно до 15 грудня користувачам водних біоресурсів відповідні повідомлення з розміщенням інформації на власному веб-сайті.

Згідно із заявою користувача водних біоресурсів йому може бути встановлена менша частка видобутку (вилову), ніж та, що розрахована.

Постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Сайт "ЮРЛИГА"

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

 

 

Розсилка новин

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!