Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Встановлення у зоні відчуження сонячних батарей допоможе зробити перші успішні кроки на шляху до екологізації української економіки

13 лютого 2014 року відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження та компанією VIPIEMME SOLAR SRL.

«Cьогодні Уряд України визначив ефективну екологічну політику як один із пріоритетів своєї діяльності. Сподіваюсь, що підписання Меморандуму між Міністерством, Державним агентством України з управління зоною відчуження і компанією Vipiemme Solar є початком плідної співпраці із нашими іноземними партнерам, що допоможе зробити перші кроки у заснуванні в Україні підприємств, що зможуть як задовольняти суспільні потреби енергоспоживання, так і заощаджувати і зберегти для майбутніх поколінь вичерпні природні ресурси», - наголосив Міністр.

Меморандумом про взаєморозуміння з компанією VIPIEMME SOLAR SRL передбачає наступні напрями співпраці:

- здійснення діяльності з питань реалізації проектів по встановленню сонячних панелей, збору і утилізації відпрацьованих елементів живлення;

- проведення робіт зі встановлення сонячних панелей потужністю до 0,5 МВт у зоні відчуження;

- співпраця і обмін досвідом з питань будівництва електростанцій та виробництва електроенергії з відновлюваних джерел (сонячна енергія).

 «Я впевнений, що співпраця між нашими інституціями і європейською компанією, що має значний досвід як у використанні новітніх стандартів утилізації відходів, так і у виробництві, встановленні сонячних елементів живлення допоможе зробити перші успішні кроки на шляху до екологізації української економіки і встановлення нових стандартів видобування енергії», - наголосив Олег Проскуряков.

Міністерство екології та природних ресурсів України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Розсилка новин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!