Статті

Повернутися до переліку cтатей
Актуальні роз’яснення

Чи потрібно погоджувати з Департаментом екології в області чи екоінспекцією план природоохоронних заходів на рік, або будь-які інші плани у природоохоронній діяльності?

Чинне законодавство не містить вимог щодо погодження територіальним Департаментом екології та природних ресурсів чи територіальним органом Державної екологічної інспекції України планів природоохоронних заходів підприємства на рік.

 

ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища»

Водночас, відповідно до п. ж) ч. 1 ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25 червня 1991 року № 1264-XII виконавчі органи сільських, селищних, міських рад у галузі охорони навколишнього природного середовища в межах своєї компетенції погоджують поточні та перспективні плани роботи підприємств, установ та організацій з питань охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів.

Проте, чинне законодавство не містить дзеркального обов’язку підприємств, установ та організацій надавати розроблені плани природоохоронних заходів на погодження виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

 

ЗУ «Про відходи»

...
Читати повністю

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!