Статті

Повернутися до переліку cтатей
Актуальні роз’яснення

Яких термінових змін потребує процедура оформлення дозволів на викиди забруднюючих речовин та сплати екологічного податку?

Автор: Петро Дригулич, менеджер Відділу екологічної та радіаційної безпеки НАК «Нафтогаз України», к. геол. н., експерт ПАЕУ

Реформування у сфері охорони довкілля, які в Україні наразі відбуваються в основному на виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та мають, на жаль, дуже часто декларативний характер. Однією з нагальних проблем у сфері охорони атмосферного повітря в нафтогазовій галузі України є складна і досить тривала процедура з оформлення дозвільної документації для бурових підприємств. З метою спрощення процедури отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря компанією НАК «Нафтогаз України» напрацьовано проєкт змін до деяких законодавчих актів. Яких нагальних змін потребує процедура оформлення дозволів на викиди забруднюючих речовин та сплати екологічного податку? Розглядаємо в матеріалі.

Унесення змін до Закону України «Про охорону атмосферного повітря» (далі — Закон) викликано необхідністю удосконалення і спрощення процедури оформлення дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, зокрема, для підприємств, що проводять бурові роботи, та сервісних компаній, що виконують роботи під час спорудження та капітального ремонту нафтових і газових свердловин.

...
Читати повністю

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!