Консультації

Повернутися до переліку консультацій

Куди направляти звіт про дотримання умов дозволу на викиди, якщо дозвіл виданий Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації?

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 58, підприємство повинно подати звіт про дотримання умов дозволу на викиди у паперовій формі та електронну копію у форматі Adobe Portable Document Format (PDF). На якому носії необхідно подати електронну копію? Куди направляти звіт, якщо дозвіл виданий Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації?

Відповідає на запитання:

Карагодін Сергій Олександрович, інженер-еколог, промисловий еколог гірничовидобувного підприємства, внутрішній аудитор СЕМ ISO 14001

Відповідно до вимог статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» (далі – Закон), суб’єкт господарювання щороку подає до дозвільного органу звіт про дотримання умов дозволу на викиди та виконання заходів щодо здійснення контролю за дотриманням встановлених гранично допустимих викидів забруднюючих речовин. Подання звіту та його розміщення на інтернет-ресурсі дозвільного органу здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Порядок подання та розміщення звіту суб’єкта господарювання про дотримання умов дозволу на викиди та виконання заходів щодо здійснення контролю за дотриманням установлених гранично допустимих викидів забруднюючих речовин, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 58 (далі – Порядок №58).

Дозвільний орган

Звіт суб’єкта господарювання про дотримання умов дозволу на викиди та виконання заходів щодо здійснення контролю за дотриманням установлених гранично допустимих викидів забруднюючих речовин (далі – Звіт) в атмосферне повітря подається до дозвільного органу.

Відповідно до Закону, дозвільними органами є, в тому числі обласні державні адміністрації. Більшість обласних державних адміністрацій делегували своїм структурним підрозділам право видачі дозволів на викиди, що закріплено в Положеннях відповідних департаментів/управлінь.

Оскільки Звіт є відносно новим документом, то не всі державні адміністрації делегували свої повноваження щодо прийняття цього Звіту своїм структурним підрозділам.

Тому, більш правильним буде направити даний Звіт і у відповідну обласну державну адміністрацію, і у відповідний департамент.

Тобто, рекомендуємо направити даний звіт в наступні органи:

Київська обласна державна адміністрація;
Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.

PDF формат

Порядком №58 не встановлений тип носія, на якому повинна додаватися електронна копія Звіту. Лише встановлений формат – Adobe Portable Document Format (PDF).
Тобто можете направити електронну копію Звіту у форматі Adobe Portable Document Format (PDF) на USB носієві або диску.

З усних коментарів, отриманих у Департаменті екології та природних ресурсів Київської ОДА звіт потрібно надавати саме їм. Також спеціалісти Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА рекомендують надати електронну копію у форматі  Adobe Portable Document Format (PDF) дозволу на викиди забруднюючих речовин за яким відбувається звітування.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!