Ігнатенко Олександр

Ігнатенко Олександр Павлович — доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, Головний консультант проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», доцент кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України.

Експерт журналу «Екологія підприємства», член редколегії.

21 років досвіду роботи в житлово-комунальному господарстві, у тому числі з питань енергоефективності: в Мінрегіоні України, Мінбуді України, Мінжитлокомунгоспі України, Держжитлокомунгоспі України, ДПІ «Київський Промбудпроект». Загальний стаж в органах державної влади сягає — 11 років досвіду.

16 років управлінського досвіду, у тому числі в зазначених інституціях (від начальника відділу до директора департаменту).

Під час своєї роботи в центральних органах виконавчої влади брав участь у розробленні законодавчих актів та нормативно-правових актів. Безпосередньо ним та під його керівництвом розроблено та затверджено близько 300 законодавчих та нормативно-правових актів в сфері благоустрою (утримання вулиць і доріг, зовнішнє освітлення, озеленення), комунального обслуговування (поводження з побутовими відходами, паркування транспорту, сфера поховання), інженерного захисту територій та міського електротранспорту. Організовано та проведено близько 50 всеукраїнських конференцій, семінарів та тренінгів за напрямами роботи.

Має досвід з розроблення програм щодо поводження з побутовими відходами, благоустрою, озеленення, інженерного захисту територій тощо.

Крім того, має досвід роботи з міжнародними організаціями та проектами, де був залучений як експерт (консультант). Проекти UNDP, World Bank, TWINING, DESPRO, SIDA, USAID, EU, DANCEE.

Громадська діяльність: помічник народного депутата України, член науково-технічної секції з питань житлово-комунального господарства Мінрегіону України, робочої групи із розрахунку частки енергії з відновлюваних джерел у валовому кінцевому обсязі споживання енергії при Держенергоефективності України, входив до різних робочих груп при міністерствах, очолював громадські об’єднання.

Автор понад 130 статей у фахових виданнях, включаючи 13 практичних посібників.

Є тренером курсів з підвищення кваліфікації в житлово-комунальному господарстві, з комунального обслуговування, благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, енергоефективності та енергозбереження.

Відзначений різними державними нагородами під час роботи на державній службі.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!