Коцар Олена

Коцар Олена, заступник директора з інновацій ТОВ «Юнілос-Україна», партнер журналу «Екологія підприємства».

Понад 40 років Олена Михайлівна займається розробленням та впровадженням високоефективних технологій очищення різних категорій стічних вод. У галузі будівництва споруд для забезпечення охорони навколишнього середовища вона була однією із перших і залишається серед лідерів і сьогодні.

Народилася на Полтавщині. Дитинство пройшло на Львівщині та Рівненщині. Закінчила Український Інститут Інженерів водного господарства в м. Рівному, за фахом — інженер-будівельник систем водопостачання та каналізації, захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук. З 1981 року працює в м. Києві — в Інституті УкрДІПРОводгосп, Інституті Гідробіології НАНУ, в 1990 році організовує підприємство НІЦ «Потенціал-4, в 2000 році — УкрНІЦ ПОТЕНЦІАЛ-4 та ПП Потенціал-4, в 2009 році — «ЮНІЛОС-Україна».

Сьогодні Олена Коцар працює заступником директора ТОВ «ЮНІЛОС-Україна» та головним інженером проектів ТОВ УкрНІЦ ПОТЕНЦІАЛ-4. Основний напрям науково-практичної діяльності Олени Коцар — розроблення та запровадження систем кондиціювання природних та зворотних вод. Вона є автором більше 120 друкованих наукових робіт, 18 винаходів, 6 нормативних документів у галузі очищення та використання води, має диплом та відзнаку «ТОП-Менеджер України», нагороджена відзнаками «Лаври Слави», «Патріот України» (Україна), медалями імені Лейбниця, Марії-Терезії, Орденом Слави (Німеччина), дипломом «Еколог року — 2007» Євросоюзу, є дійсним членом Міжнародної Академії Наук екології, безпеки, життєдіяльності в м. Санкт-Петербурзі (Росія), акредитованої при ООН, та Міжнародної Академії Природничих наук в м. Ганновері (Німеччина), членом президії Спілки малих та приватизованих підприємств України, експертом ЄБРР.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!