Косоуров Кирило

Косоуров Кирило Володимирович, голова правління Асоціації підприємств в сфері поводження з небезпечними відходами.

Член громадських рад при Міністерстві екології та природних ресурсів, Мініекономрозвитку та Державної регуляторної служби України.

Чллен Експертно Апеляційної Ради Державної регуляторної служби України.

Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами (далі Асоціація) – єдине в Україні професійне об’єднання підприємств, яке володіє власними утилізаційними потужностями та виступає за встановлення цивілізованих умов існування ринку поводження з небезпечними відходами.

Асоціація є відкритим та демократичним майданчиком для об’єднання реального сектору утилізації задля досягнення загальної мети – чистого довкілля України.

Асоціація об’єднує підприємства, які працюють за принципом перероблення небезпечних відходів на власних виробничих ресурсах. Підприємства мають у розпорядженні всі необхідні дозвільні документи, кваліфікований персонал та спеціалізоване обладнання для здійснення операцій зі збирання, зберігання, оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів по всій території України.

Асоціація безпосередньо займається екопрактичною діяльністью з збирання, перевезення, зберігання та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в результаті господарської діяльності суб’єктів господарювання зареєстрованих на території України.

Запрошуємо однодумців до наших лав!

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!