Семків Ольга

Ольга Семків – проектний менеджер Реформи скорочення викидів від великих спалювальних установок та підтримка імплементації Директиви ЄС про промислові викиди.

Має більше 12 років професійного досвіду, що включає роботу проектного менеджера у DTEK ENERGY LLC, незалежного експерта у проектах ЄС та ПРООН, аналітика із кліматичної політики у Point Carbon Thomson Reuters.

Працює із усім спектром задач, що стосуються гармонізації європейського законодавства в сфері запобігання та контролю промислового забруднення, в тому числі питань моніторингу, звітності та контролю у галузі енергетики. Брала участь у аналітичних та дослідницьких проектах із зеленої енергетики та кліматичної політики. Досвідчений проектний менеджер, орієнтований на результат: з 2012 року супроводжувала проекти спільного впровадження (скорочення викидів парникових газів) в рамках Кіотського протоколу, які забезпечили зменшення викидів СО2 на більш, аніж 10 млн. т -екв.

Завдяки різноплановому досвіду роботи у бізнесі та дослідницьких проектах має розуміння особливостей впровадження вимог директив ЄС у сфері зменшення промислового забруднення як для українського бізнесу, так і суспільства в цілому.

Коментує: питання адаптації норм ЄС у сфері запобігання, зменшення та контролю промислового забруднення / імплементації Директиви про промислове забруднення (2010/75/ЄС) (реформування системи природоохоронних дозволів, запровадження інтегрованого дозволу), екологічні аспекти розвитку енергетики.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!