Збаровська Надія

Збаровська Надія Михайлівна — експерт журналу «Екологія підприємства», провідний фахівець з екології та виробничої безпеки у Приватному акціонерному товаристві «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», експерт з екологічних питань, внутрішній аудитор систем ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Досвід у сфері екології становить 23 роки.

Проекти: розроблення методик управління відходами на підприємствах, проведення навчань з розвитку екологічної освіти та культури працівників підприємствах, впровадження та інтеграція систем менеджменту ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, координація робіт з очищення водних об’єктів м. Києва.

Професійний шлях:

  • начальник відділу КП «Плесо»;
  • провідний фахівець в Управлінні екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради Київської міської державної адміністрації,
  • еколог на Поліграфічному комбінаті «Україна»;
  • еколог у Департаменті каналізаційного господарства ПАТ «АК «Київодоканал»;
  • еколог на Бортницькій станції аерації ПАТ «АК «Київодоканал».

Освіта — Київський Національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю «водопостачання та водовідведення», раціональне використання водних ресурсів.

Imperial Tobacco в Україні — компанії АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» і ПзІІ «Імперіал Тобако Юкрейн» — частина міжнародної компанії Imperial Brands.

Портфель брендів Imperial Tobacco в Україні охоплює всі існуючі на ринку сигаретні формати і цінові сегменти. Компанія виробляє і представляє на вітчизняному ринку міжнародні сигаретні бренди Davidoff, West, Parker & Simpson, а також сильні локальні марки «Прима», «Столичні» та інші.

Компанія має своє виробництво в Україні — Київську тютюнову фабрику, яка випускає продукцію для внутрішнього ринку, а також на експорт (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Монголія, Ліван, ОАЕ, США, Узбекистан, Камбоджа).

Imperial Tobacco в Україні — компанія, яка цінує та береже довкілля, підвищує екологічну свідомість та розвиває екологічну культуру працівників.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!