Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

Форум «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад»

21.11.2018

Шановні панове!

Засвідчуючи свою повагу, Компанія МЕБ (ГО «Міжнародна екологічна безпека»), звертається до Вас з пропозицією взяти участь у форумі «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад», який відбудеться 21 листопада 2018 року в Українському домі за адресою: м Київ, вулиця Хрещатик, 2.

Даний захід присвячується розвитку громад у напрямку енергонезалежності, що надає можливість реалізації проектів самостійного забезпечення потреб енергетики Вашого регіону. Застосування індивідуального підходу в залежності від наявних природних ресурсів, комплексне поєднання технічних інновацій у сфері екології та залучення інвесторів завдяки співробітництву з нами дозволить Вам розширити горизонт можливостей громад, забезпечити екологічну безпеку регіону та сформувати додатковий прибуток завдяки використанню екологічно чистих технологій.

Напрямок енергонезалежності для громад заснований на програмі кластерної системи, яка сприяє об'єднанню організацій для досягнення спільно поставлених задач покращення становища навколишнього природного середовища. Дана система заснована на міжнародному досвіді, який був неодноразово перевірений на практиці, її прикладом являється Міжнародна асоціація «Global Nest», до складу якої входять зацікавлені групи, що беруть участь у наукових і технологічних розробках у сфері екології, а також сприяють використанню засобів, спрямованих на досягнення сталого розвитку.

Форум у повному обсязі надає детальну інформацію про можливість впровадження програми енергонезалежності та розкриває потенціал Вашого регіону, враховуючи екологічні та економічні потреби. З нами Ви отримаєте:

  • якісне проведення екологічного аудиту;
  • різноманітні шляхи покращення енергетичної ситуації Вашого регіону (сонячна енергетика, вітрова енергетика, енергетика теплових насосів, енергетика біогазу, енергетика теплих стін, енергетика пелетів і брикетів, інші інновації у сфері екології);
  • залучення інвесторів завдяки нашим зв’язкам для реалізації проектів енергонезалежності.

Участь у форумі «Екологічні стратегії енергонезалежності для громад» безкоштовна. Чекаємо на Вас!

З повагою, Директор ГО «Міжнародна екологічна безпека» Бубело Дмитро Павлович

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!