Події

Повернутися до переліку подій

Інтенсив-курс "Управління відходами підприємств та організацій в межах нового Закону – інтенсив-курс підвищення кваліфікації для інженерів та керівників відділів охорони навколишнього середовища"

25.05.2023

Кожне підприємство, що займається господарською діяльністю, повинно звернути увагу на новий Закон «Про управління відходами» № 2320 ІХ, який набуває чинності 9 липня 2023 року.

Новий Закон передбачає створення єдиної інформаційної системи управління відходами, вносить значні зміни в управління небезпечними відходами та запроваджує принцип розширеної відповідальності виробника. 

Тому у травні 2023 року пройшов курс підвищення кваліфікації «Управління відходами підприємств та організацій в межах нового Закону» для  інженерів та керівників відділів з охорони навколишнього природнього середовища, в якому прийняли участь більш ніж 80  фахівців найбільших підприємств України.

 

У програмі курсу:

3
зміна підходів до управління відходами на підприємствах: впровадження європейських директив
3
розширена відповідальність виробника за законодавством та на практиці: індивідуальні зобов’язання компаній протягом життєвого циклу виробленої продукції
3
класифікація і паспортизація відходів: особливості у контексті законодавчих змін

3

декларування та звітність у сфері поводження з відходами: уникаємо типових помилок
3
ефективне управління побутовими відходами на підприємстві: принципи та методи оптимізації витрат
3
інформаційна система управління відходами – новий ефективний інструмент для підприємств

3

планування роботи у сфері поводження з відходами на підприємстві з урахуванням новацій: етапи, ключові аспекти, пріоритети

 

Ексклюзивно для учасників Курсу! Практичний експертний аналіз проєктів підзаконних актів у сфері поводження з відходами та їхнього впливу на діяльність екологів підприємств замість цього! Кожен учасник курсу отримав практичний експертний аналіз проєктів підзаконних актів у сфері поводження з відходами та їхнього впливу на діяльність екологів підприємств.

Експертами курсу були:

 
""4
Наталія Козбур,

промисловий еколог-практик, провідний експерт системи «Онлайн-консультант еколога підприємства» та журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

 
""4
Ганна Виговська,

кандидат технічних наук, зав. кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

 
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!