Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

IV Київська конференція «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ»

05.11.2019

«Ньюфолк НКЦ» організовує чергову важливу нафтогазову подію цього року!

IV Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках ІV міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2019» відбудеться 5 листопада 2019 року в Києві.

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також правових, економічних і політичних умов діяльності нашої галузі в Україні:
1. Секція: «БУРІННЯ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СВЕРДЛОВИН»
2. Секція: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»
3. Секція: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»

Програма включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Польщі, Чехії, Румунії, Білорусі та України.

ОЧІКУЄТЬСЯ:
1. 12 доповідей
2. 250 учасників
3. 100 компаній

З огляду на значущу роль Вашої компанії в нафтогазовидобувній галузі, високі стандарти Вашої роботи й рівень кваліфікації фахівців, а також темпи розвитку Вашої установи, запрошуємо Ваших фахівців стати учасниками нашої конференції.

Вартість участі 150 Євро без ПДВ.
Знижка при ранній реєстрації до 5.10 -10%

Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Довідка:
Проведення галузевих конференцій – один з найважливіших напрямків роботи Ньюфолк нафтогазового консультаційного центру. У портфелі заходів – дев’ять успішних конференції у Києві та Львові (2014-2019 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестиціям та іншим економічним і правовим аспектам життя галузі. За п'ять років своєї роботи на ринку команда Ньюфолк НКЦ об'єднала учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.
Серед постійних учасників конференцій Ньюфолк НКЦ – провідні українські та зарубіжні газовидобувні та сервісні компанії: «Укргазвидобування», «Укрнафта», Tacrom Services S.R.L., «Бурова компанія «Горизонти», СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, «Гео Альянс», ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Регіон», УКРСКС та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам Ньюфолк НКЦ.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!