Події

Повернутися до переліку подій

IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019». Харків

18.10.2019

Коли: 18 жовтня 2019 року

Де: м. Харків,
Майдан Свободи, 6,
Колонна зала Північного корпусу Харківського національного університету
імені Василя Назаровича Каразіна

Про ЕCOFORUM

Цьогоріч саме ЕCOFORUM, що крокує найбільшими містами України, є частиною зустрічей задля взаємодії практиків і найкращих експертів, спільного створення потужної та дієвої Всеукраїнської бізнес-асоціації екологів, яка покликана взяти до уваги інтереси всіх зацікавлених сторін

Всеукраїнський ЕCOFORUM екологів підприємств традиційно організовує і проводить провідний журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», щоб забезпечити професійну спільноту актуальною інформацією задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних і земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Уже відбулися заходи:

Ми маємо значний досвід у вирішенні реальних проблем промислових підприємств, що дає змогу кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні питання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення. Будемо раді бачити Вас на нашому черговому заході!

Про спікерів

Практичний формат форуму забезпечить максимум перевірної інформації: кожен виступ – відповіді на найгостріші запитання учасників! Ми очікуємо участі представників новостворених органів влади, членів комітету ВР з екологічної політити та природокористування. Наші експерти добре знають, що в першу чергу цікавить менеджерів природоохоронної діяльності підприємств, які основні проблеми і питання виникають у них. Виходячи з цього, формується захід, який зможе допомогти фахівцям у вирішенні актуальних проблем, а також дасть можливість поспілкуватися з людьми, найбільш обізнаними в даних питаннях!

Про учасників

Фахівці та керівники екологічних і юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджери, які здійснюють загальне управління компанією або керують екологічними аспектами її діяльності.

ПРОГРАМА

10.00–10.15 Привітальне слово

 • Людмила Циганок, Президент Professional Association of Ecologists of Ukraine, шеф-редактор «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»
 • Антон Пантелеймонов, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, канд. хім. наук, доцент

10.15–12.30 СЕСІЯ 1. Про вектори розвитку та головні складнощі

 • Природоохоронне законодавство: час змін та реформ. Чого чекати найближчим часом (Комітет ВРУ з екологічної політики та природокористування)
 • Головні виклики для бізнесу в турбулентних умовах: акценти для еколога на підприємстві. Як убезпечити себе та підприємство від помилок (Валентин Щербина, віце-президент PAEU)
 • Законодавство у сфері охорони атмосферного повітря: прогалини та завдання для України (Лілія Козак, голова Комітету з охорони атмосферного повітря ПАЕУ, еколог АТ «Укргазвидобування»)
 • Нова політика в управління водними ресурсами: що заважає водній галузі України досягти стандартів ЄС (Наталія Закорчевна, голова Комітету з охорони водних ресурсів та водного врядування PAEU, місцевий представник консорціуму країн — членів ЄС в Україні, проекту EUWI+)
 • Екологізація громади: можливості та виклики (Станіслав Ігнатьєв, голова Комітету відновлюваних джерел енергії PAEU, Інститут сталого розвитку)

12.30–13.30 Кава-брейк

13.30–16.00 СЕСІЯ 2. ПРАКТИКУМИ

 • Як організувати роботу у сфері екологічної безпеки на підприємстві з корпоративним стилем управління: альбом готових рішень та типові помилки (Валентин Щербина, віце-президент PAEU)
 • Який практичний успішний досвід проходження процедури ОВД підприємствами: починаючи від правильного вибору теми проекту і закінчуючи отриманням висновку з ОВД (Владислав Антипов, голова Комітету промислової екології та інновацій PAEU, гендиректор «ЦЕРН»)
 • Досвід еколого-токсикологічної оцінки стану стічних та поверхневих вод підприємств (Олексій Крайнюков, еколог, д.геогр.н., професор кафедри екологічної безпеки та екологічної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна)
 • Як провести комплексний екологічний моніторинг на територіях діяльності нафтогазовидобувних підприємств (Дмитро Дядін, еколог, гідрогеолог, старший викладач кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова)
 • Про небезпечні відходи поряд: убезпечити себе та довкілля. Рішення для громади (Кирило Косоуров, голова правління Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами)
 • Управління відходами на підприємстві від створення до передачі на утилізацію/видалення. Як організувати облік відходів на виробництві: 10 гарячих запитань. (Валентин Щербина, віце-президент PAEU)
 • Електронний документообіг як екотренд: роль при побудові стратегії та політики корпоративно-соціальної відповідальності (Костянтин Юрченко, комерційний директор онлайн-сервісу електронного документообігу ТОВ «Вчасно»)
 • Проект екологічного моніторінгу атмосферного повітря (Тетяна Лампіка, голова ГФ ОГП «Екологічний патруль» в Дніпропетровській області)

Зверніть увагу! Участь платна.

У програмі можливі зміни.


Про організатора

Професійна асоціація екологів України та журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»:

 • допомагають ефективно організувати природоохоронну діяльність підприємства;
 • надають практичні рішення та рекомендації провідних фахівців у сфері охорони навколишнього середовища, а також варіанти вирішення складних ситуацій;
 • надають зразки і форми локальних документів;
 • знайомлять із останніми змінами в екологічному законодавстві;
 • дають змогу оперативно отримувати компетентні відповіді на всі запитання;
 • забезпечують інформацією про сучасні природоохоронні технології та обладнання;
 • підвищують рівень знань і кваліфікації фахівців з охорони навколишнього середовища;
 • готують фахівців до перевірок з екології підприємства і допомагають уникнути штрафних санкцій за недотримання екологічного законодавства.

З питань участі:
0 800 215 522 (безкоштовно в межах України)
+38 066 690 87 10 (WhatsApp, Viber, Telegram)
sales@techmedia.com.ua


 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!