Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

Конференція «Підвищення ресурсоефективності підприємств: кращі національні та міжнародні практики 2018 року»

14.12.2018

14 грудня 2018 року у Києві відбудеться конференція «Підвищення ресурсоефективності підприємств: кращі національні та міжнародні практики 2018 року».

Під час конференції будуть представлені сучасні підходи щодо ресурсо- та енергозбереження в промисловості на прикладі успішних проектів із впровадження ресурсоефективних рішень на підприємствах України та інших країн світу, обговорюватимуться напрями фінансово-інвестиційної і технологічної підтримки заходів з підвищення ресурсоефективності підприємств.

Спікери конференції: Олександр Черних, директор департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Бранко Дуніч, головний технічний радник Проекту UNIDO; Андрій Ворфоломеєв, директор Центру РЕЧВ; Рікардо Кюльхайм, директор проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»; Тамара Буренко, заступник директора департаменту – начальник управління моніторингу та інформатизації Департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності та інші.

До участі в конференції також запрошено керівників та фахівців підприємств, фінансових установ, представників посольства Австрії та Швейцарського бюро співробітництва в Україні (SCO), міжнародних і національних експертів з ресурсоефективності, представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Конференцію організовано Київською міською інноваційною галузевою організацією роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» (Центр) в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва» за підтримки Урядів Швейцарської Конфедерації та Республіки Австрія. Цей проект покликаний сприяти ефективнішому та раціональнішому використанню ресурсів у промисловості, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та зниженню навантаження на довкілля.

Ключовим завданням Проекту є максимальне сприяння процесу адаптації та застосуванню методів, практик, технологій та концепції ресурсоефективного та більш чистого виробництва, тим самим забезпечуючи українську промисловість необхідними інструментами для прискореного просування екологічно безпечної продукції на загальнонаціональний та регіональні ринки.

Центр РЕЧВ понад 10 років займається розробкою та впровадженням ресурсо- та енергозберігаючих технічних рішень на основі проведення професійного комплексного технічного аудиту підприємств. Клієнтами Центру стали понад 140 вітчизняних підприємств металургійної, хімічної, харчової, легкої та інших галузей промисловості різних форм власності.

Сумарний ефект від економії усіх видів ресурсів завдяки запропонованим технічним рішенням перевищує 17,5 млн євро.

Місце проведення: зал «Галицький» Premier Hotel Lybid (пл. Перемоги, 1, м. Київ).
Вхід вільний за умов попередньої реєстрації за тел. 044-227-83-78.
Початок реєстрації о 9.30.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!