20 - 21 квітня 2021 року з 10:00 до 13:00
Завдячуючи ексклюзивному партнерству з WindEurope та генеральному спонсорству Vestas Northern & Central Europe, вітроенергетична конференція УВЕА 2021 вважається потужною платформою для динамічного розвитку ринку!
Відновлювані джерела енергії, такі як вітер та сонце, не лише забезпечують людство екологічно чистою та безпечною енергією, але й вже визнані найбільш доступними та дешевими джерелами енергії в цілому світі. Вітроенергетичні технології відіграють одну з ключових ролей в глобальному «зеленому» енергетичному переході і боротьбі зі змінами клімату, а з недавніх пір, ще й виступають дієвим інструментом відновлення від наслідків пандемії COVID-19.
Вітрова енергетика в усьому світі демонструє свою гнучкість до різноманітних механізмів державної підтримки та стимулювання: від «зеленого» тарифу до ринкових умов. Саме широкомасштабний розвиток сектору вітрової енергетики на ринкових умовах є логічно наступним кроком розбудови безвуглецевої економіки України, якому сприяє як здешевлення та доступність вітрових технологій, так і невпинне удосконалення технічних показників вітрових турбін. У 2019 році Україна подолала поріг в 1 ГВт вітроенергетичних потужностей і усвідомлюючи сучасні глобальні тенденції, керуючись досвідом провідних країн світу та долаючи національні ринкові виклики, не збирається зупинятися на досягнутому! Наріжним каменем національного енергетичного порядку денного все ще залишається виконання своїх міжнародних зобов’язань, виведення з експлуатації застарілих атомних блоків, максимальне заміщення вугільних технологій та повний перехід на екологічно-чисті джерела енергії.
Питання лише в подальшому курсі державної політики та тих умовах, які створюватимуться для ринку відновлюваних джерел енергії.
Серед цьогорічних спікерів конференції:
Протягом дводенної вітроенергетичної конференції від УВЕА, топові експертні дискусії розкриють найгарячіші теми сектору. Порядок денний спікерів складається з широкого спектру галузевих питань: від окреслення ролі вітрової енергетики в сталому розвитку України та Європи, визначення прийнятних ринкових стимулів для подальшого успішного розвитку вітроенергетики в країні, до виробництва та використання “зеленого” водню.
Робочі мови заходу — українська та англійська з забезпеченням синхронного перекладу. Участь у заході безкоштовна, але потребує обов’язкової реєстрації!
Реєстрацію завершено!
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»