Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

Посадка дерев на Гірці Крістера

02.11.2019

2 листопада 2019 року з 11.00 до 13.00 у парку Гірка Крістера, що біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка у Подільському районі відбудеться екологічна акція з посадки дерев.

Під час заходу будуть висаджені дерева із закритою кореневою системою висотою більше 2-х метрів.

Всіх учасників очікує природна вікторина з сувенірами та посадка могутніх дерев з музикальним супроводом від Фридерика Шопена.

У заході візьме участь нащадок відомого садовода німецького походження Вільгельма Крістера (на честь якого було названо гірку) – Йернс Бортновський з подругою Оленою Краутер, які спеціально приїдуть з Німеччини для того, щоб разом з нами посадити дерева.

Посадка відбудеться на території, де в XIX столітті розміщувалася садиба Вільгельма Крістера. Ця місцевість слугує осередком величезного біорізноманіття, налічує понад 15 вікових дубів і три ботанічні пам’ятки природи.

Організатори акції є громадська організація «Міжнародна екологічна безпека», яка притримується думки, що питання озеленення стає все актуальнішим в умовах зміни клімату, оскільки посадка дерев є найдешевшим та найефективнішим способом збереження екологічної рівноваги на планеті та являється опосередкованим фактором сталого розвитку.

Отже, посади дерево для майбутніх поколінь – стань учасником сталого розвитку країни!


Інформація про дерева для роздуму:

Одне єдине дерево створює освіжаючий ефект кондиціонеру завдяки тому, що виділяє до 40 літрів води на день. Дане випаровування змішується із частинками хімікатів у повітрі та, потрапивши в атмосферу, випадає у вигляді опадів (дощу, снігу тощо). Таким чином, дерева допомагають очистити забруднене повітря! Крім того, випаровування сприяє приємному прохолодному клімату, що особливо помітно в парках і в лісах у спекотну погоду.
 

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!