Ви впевнені, що точно знаєте, коли дії інспекторів правомірні? У вас завжди є напохваті план дій суб’єкта господарювання у разі перевірки Держекоінспекції?
Давайте перевіримо ваші знання на семінарі-практикумі
Василина Нікульнікова,
голова Міжрегіонального бюро екологічного захисту
Спеціально запрошені гості семінару-практикуму:
«Кожне покоління впевнене, що саме воно покликане змінити світ.
Моє, однак, вже знає, що йому це вдасться. Але його завдання, можливо,
насправді ще величніше. Воно полягає в тому, щоб не дати світові загинути».
Альбер Камю. Записні книжки
1. Екологічне інспектування — захід, що забезпечує екологічну безпеку, чи тиск на бізнес?
Огляд публікацій ЗМІ про в контексті інформацій національних органів про стан навколишнього природного середовища в Україні в 2016–2019 роках та виконання Україною домовленостей в рамках Угоди про асоціацію.
2. Види екологічного інспектування. Обстежувальне та дозвільне інспектування — хто і на яких засадах його здійснює?
Огляд національного законодавства, яке визначає функції, завдання та повноваження дозвільних органів та органів державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства. Практичні пропозиції, як розмежувати відповідальність підприємства і дозвільного органу за результатами отриманого акта перевірки.
3. Огляд основних помилок представників органу державного нагляду (контролю) при організації та проведенні перевірки
Єдина справа розпорядчих документів, визначених у статті 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», — це не лише номенклатура для органів державного нагляду (контролю) під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, а й межі взаємодії з інспектором з охорони навколишнього природного середовища при екологічному інспектуванні.
Огляд основних помилок представників органу державного нагляду (контролю) при організації та проведені перевірки. Чому важливим є перелік питань для здійснення планових заходів (далі — перелік питань), що затверджується наказом такого органу.
4. Інформування українського суспільства про стан навколишнього природного середовища як засіб системної підготовки підприємства до екологічного інспектування.
Які заходи, плани, програми та проекти щодо зниження негативного впливу об'єктів на довкілля найбільше цікавлять суспільство.
Як органи державного нагляду (контролю) визначають стан виконання превентивних заходів та готовності об'єктів до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру.
5. Підтримання і сприяння діяльності громадських організацій у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Помилки менеджменту підприємств при встановлені взаємодії громадськості та найбільших забруднювачів Криворізького залізорудного басейну.
Практичні поради на прикладах
Місце проведення:. м. Львів, вул. Стрийська, 98. Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації
Зустрічайте СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «10 днів до перевірки Держекоінспекцією»
у Кривому Розі — березень 2020
у Києві — квітень 2020
Вартість участі: 1500 грн.
Увага! Вартість — 1300 грн для:
Важливо: передбачені спеціальні умови за партнерськими програмами для членів Професійної асоціації екологів України (PAEU)
Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»