Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Події

Повернутися до переліку подій

Тренінг-курс «EUREM — Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»

27.02.2020

Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у тренінг-курсі «EUREM — Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»

Що таке EUREM?

Тренінг EUREM — «Європейський енергоменеджер (ТПП)» — це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги. Авторські права та стандарти програми EUREM належать Торгово-промисловій палаті Нюрнберга.

Проект започаткували у 1999 році Тогово-промислова палата Нюрнберга (Німеччина), Німецько-португальська торогово-промислова палата Лісабона (Португалія), Енергетичний інститут Лондону (Велика Британія) та Торгово-економічна палата WKÖ, Відень (Австрія). Згодом проект був підтриманий Європейським Союзом та в період з 2006 по 2009 роки розширений на ряд інших країн: Естонію, Фінляндію, Францію, Грецію, Італію, Польщу, Словенію, Іспанію, Чехію. У 2009 році десять провайдерів цього курсу створили консорціум EUREM. Оскільки кваліфікація енергоменеджера сприяє підвищенню ефективності європейських компаній та зменшенню викидів СО2, Європейський Союз з 2013 р. просуває курс EUREM на південному сході Європи — у Болгарії, Хорватії, Македонії, Румунії та на Кипрі. Провайдером курсу EUREM в Україні стала Київська торгово-промислова палата, що працює за ліцензійною угодою з ТПП Нюрнберга.

Тренінг-курс поєднує теорію й практику енергоменеджменту. Теоретична частина охоплює 171 академічну годину, практична робота передбачає розробку та техніко-економічне обгрунтування енергоефективного проекту для підприємства, на якому працюють слухачі курсу. Наші тренери – висококваліфіковані фахівці-практики енергоменеджменту та енергоаудиту. Мережа EUREM представлена 60 провайдерами у 32 країнах світу, має більше 800 висококваліфікованих тренерів, підготувала та випустила більше 5000 спеціалістів з енергоменеджменту. Сертифікати EUREM визнаються на території країн-партнерів EUREM (переважно країни ЄС).

Які переваги отримають підприємства?

  • Можливість використовувати кращі світові практики енергоефективності, розвивати власну мережу контактів з професіоналами як в Україні, так і за її межами.
  • Проектна робота, розробка якої є обов’язковою складовою тренінг-курсу, надає можливість на практиці застосувати набуті теоретичні знання та отримати реальний результат – заощадження фінансових ресурсів підприємства.
  • Можливість підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки).
  • Отримання доступу до грантів або кредитних коштів міжнародних фінансових інституцій для впровадження енергоефективних заходів на підприємстві.
  • Можливість участі у загальноєвропейських конкурсах енергоефективних проектів та спілкування з потенційними партерами та клієнтами.
  • Використання е-платформи консорціума EUREM для знаходження потрібних рішень, ідей, проектів та потенційного отримання нових замовлень.
  • Отримання консультацій та технічної допомоги від кращих експертів-тренерів та енергоаудиторів міжнародної команди EUREM.
  • Можливість зробити внесок у захист навколишнього середовища.

Дати та місце проведення

Тренінг-курс EUREM відбудеться з 27 лютого 2020 р. по 16 вересня 2020 р. у Київській торгово-промисловій палаті

Умови  навчання

Після успішного завершення тренінг-курсу EUREM учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)». Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.

Вартість тренінг-курсу складає 12900 грн. 00 коп. включаючи ПДВ

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адресу:
Центр бізнес-освіти Київської ТПП
Олександр Синенко, координатор програми EUREM
Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15 
e-mail: seminar@kcci.org.ua сайт: http://eurem.kiev.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/EUREMUkraine

 

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!