Події

Повернутися до переліку подій

VI Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ»

19.10.2021

Ви чекали на цю подію – ми її підготували! 

Ми раді повідомити, що реєстрацію вже відкрито

VI Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ» в рамках VI міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2021» відбудеться 19 жовтня 2021 року в Києві. VI Київська конференція НЬЮФОЛК НКЦ в рамках «НАФТОГАЗЕКСПО-2021»

Запрошуємо представників нафтогазових підприємств приєднатися до одного із наймасштабніших галузевих заходів та  зустрітись у колі професіоналів галузі, щоб обговорити актуальні питання розвитку бізнесу.

В рамках заходу буде проведено ряд конференційних сесій, присвячених тематиці зеленого переходу, декарбонізації, сучасних технологій буріння та інтенсифікації притоку, а також екологічних, правових, економічних і політичних умов діяльності газовидобувної галузі в Україні:

  1. Сесія: «НАФТОГАЗОВІ СТРАТЕГІЇ УКРАЇНИ ТА «ЗЕЛЕНИЙ» ПЕРЕХІД»
  2. Сесія: «РОЗВИТОК РЕСУРСНОЇ БАЗИ І МОДЕРНІЗАЦІЯ НАФТОГАЗОВИХ КОМПАНІЙ»
  3. Сесія: «БУРОВІ СЕРВІСИ ТА ЕКОЛОГІЯ»

ОЧІКУЄТЬСЯ:

  1. 15 доповідей 
  2. 250 учасників
  3. 150 компаній

Місце проведення: Україна, м Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Вартість участі: 200 Євро* з ПДВ

*Вартість участі в конференції обчислюється в національній валюті України за курсом гривні до євро, установленим Національним Банком України на день надання рахунку до сплати

ВІДЕОЗАПИС минулорічної конференції доступний за посиланням
ФОТОЗВІТ минулорічної конференції доступний за посиланням

Довідка


«Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» (Newfolk Oil and Gas Consulting Center) – українська аналітична і консалтингова компанія, що надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для підприємств, задіяних у сфері нафто- і газовидобутку. «Ньюфолк НКЦ» здійснює маркетингову і аналітичну підтримку нафтогазовидобувних процесів, випускаючи ексклюзивні дослідні продукти, що роз'яснюють замовнику всі нюанси ведення газодобувного бізнесу в Україні циклу upstream.

Львівська і Київська конференції «Ньюфолк НКЦ» щороку збирають понад 250 делегатів кожна з більше, ніж 100 компаній, будучи найбільшими в Україні майданчиками освітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі.

Програма щорічних нафтогазових технологічних конференцій «Ньюфолк НКЦ» включає участь власників, керівників та провідних фахівців найбільших сервісних і видобувних компаній Канади, США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини, Білорусі, Казахстану та України.

Проведення галузевих конференцій – одне з найважливіших напрямків роботи нашого консультаційного центру. У портфелі наших заходів цілий ряд успішних конференції в Києві та Львові (2014-2021 рр.), що були присвячені технології гідророзриву пласта, сучасним технологіям буріння, питанням податкової політики, інвестицій та інших економічних і правових аспектів життя нашої галузі. За роки своєї роботи на ринку «Ньюфолк НКЦ» об'єднав учасників української нафтогазової сфери в єдину сім'ю і продовжує сприяти їх подальшому розвитку, в тому числі, в рамках спільних проектів.

Пул постійних партнерів, клієнтів та учасників конференцій Ньюфолк НКЦ налічує більше 150 провідних українських та зарубіжних нафто- і газовидобувних і сервісних компаній та підприємств, які задіяні в суміжному обслуговуванні бізнес-процесів видобутку вуглеводнів та циклу життя бурового обладнання.

Серед них: група «Нафтогаз» «Укрнафта», «Укргазвидобування», БТФ-Колтюбинг, Tacrom Services S.R.L., Expert Petroleum, Katt, Newtech, BGV Group Management, «Бурова компанія «Горизонти», NOV Eurasia, СЗАТ «Фідмаш», Weatherford, PGNiG, WTS Energy, ДТЕК, «Бурова техніка», «Білорусьнафта», БК «Укрбурсервіс», «Євромін Енерджи», «Регіон», УКРСКС, Drill-Tek MWD, Nafta a.s., United Oilfield Poland, Baker Hughes, Brenntag Polska sp. z.o.o, Halliburton, Schlumberger, Geo-Alliance, Denimex, Galileo Technologies S.A., H2Oil Well Services SRL, Omac Integrated LLP, Reservoir Group, Bentec GMBH, Endevour, Cadogan Ukraine, Burisma Group, DSV Logistics та інші. Багато з них налагодили спільну плідну та перспективну співпрацю завдяки проектам «Ньюфолк НКЦ», ставши флагманами якісних змін у галузі.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!