Бельський Вадим

Засновник ТОВ «Проектно-екологічний консалтинг»


 +380 44 466 66 24, +380 67-434-1052
  info@pec.com.ua

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


 Індивідуальний підхід. Якість. Швидкість. Результат.


Має досвід в екологічній сфері починаючи з 2008 року. Урахувавши всі нюанси та особливості екологічного бізнесу, заснував власну клієнтоорієнтовану компанію, яка спеціалізується на послугах із розробки науково-технічної документації та супроводі підприємств щодо отримання дозвільних документів у галузі охорони довкілля.

Основні цілі діяльності — постійне вдосконалення, упровадження нових практик та індивідуальний підхід до кожного замовника.

Спеціалісти компанії регулярно проходять навчання, підвищують свої професійні навички та корпоративну культуру у сфері консалтингових екологічних послуг.

Наша команда ефективно та в найкоротші терміни виконує всі роботи, пов’язані з отриманням дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, спеціальне водокористування, здійсненням операцій у сфері поводження з відходами в процесі виробничої діяльності, отриманням висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), розробкою проектів скорочення санітарно-захисної зони (СЗЗ), ліцензуванням господарської діяльності й т. ін.

ТОВ «Проектно-екологічний консалтинг» має досвід у виконанні масштабних проектів по всій території України та співпраці з підприємствами різних галузей промисловості: фармацевтичної, нафтової, машинобудівної, харчової, деревообробної, аграрної тощо. Клієнтами нашої компанії є такі провідні підприємтства, як Державне підприємство «Київський бронетанковий завод», ПАТ «Фармак», ПАТ «Київмедпрепарат», мережі АЗС «ОККО», «СОКАР», мережі гіпермаркетів «АШАН», «НОВУС», ПАТ «Завод ЗБК ім. Світлани Ковальської», агропромислова корпорація «Успіх», мережі торгових центрів «Епіцентр», ТОВ «ЯСЕНСВІТ», Полтавська птахофабрика, ТОВ «ОВОСТАР».

З 2019 року ТОВ «Проектно-екологічний консалтинг» здійснює запуск власної екологічної лабораторії ТОВ НВП «ЕКО СМАРТ ЛАБОРАТОРІЯ».

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!