Бота Олег

Директор ТОВ «Компанія «Центр ЛТД»


 +380967810537
  eco@center-ltd.com.ua

Відвідати сайт


 Для того щоб робити роботу добре потрібно - любити те, що робиш


Бота Олег Васильович є очільником найбільшої у Західній Україні консалтингової компанії, що спеціалізується на послугах у сферах екології, проектування та охорони праці. 
Завдяки наполегливій праці та постійному самовдосконаленню, керівнику компанії «Центр ЛТД» вдалося досягнути суттєвих успіхів у зазначених вище напрямках діяльності. 
Попри те, одним із найважливіших елементів успіху товариства є фахово підібраний персонал. Олег Васильович сформував потужну команду експертів, проектантів, менеджерів природоохоронної діяльності, охорони праці, які спільно реалізували понад 2000 проєктів! Зокрема, для підприємств та місцевих громад ТОВ «Компанія «Центр ЛТД» проєктувала промислові та сільськогосподарські підприємства, полігони твердих побутових відходів, очисні споруди. 
Крім того, завдяки фаховому керівництву компанією, Олегу Боті вдалося розвинути співпрацю із цілою низкою потужних українських та іноземних інвесторів та розробити проект застосування осадів стічних вод каналізаційних очисних споруд в цілях біологічної рекультивації.
Будучи лідером за характером, Олег Бота не лише підтримує ініціативи своїх колег, але й особисто досягає нових вершин через навчання, вдосконалюючи знання. Зокрема, він є представником таких громадських формувань, як: 

  • «Професійної асоціації екологів України»
  • Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві»; 
  • Всеукраїнської громадської організації «Спілка екологічних аудиторів України»;
  • Всеукраїнської «Асоціації експертів будівельної галузі»; 
  • аспірантом кафедри раціонального використання природних ресурсів та охорони довкілля Львівського національного університету імені Івана Франка. 

«За плечами – багато зробленого. Попереду – ще більше планів! Але передовсім ми прагнемо надавати послуги найвищої якості. У своїй роботі докладаємо всіх зусиль, щоби досягати того результату, на який очікують наші партнери. Саме так, виконуючи якісно та із любов’ю свою роботу, можна досягати поставлених цілей та приносити користь суспільству», – наголошує Олег Бота!

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!