Буренко Тамара

Заступник директора департаменту стратегічного розвитку – начальник управління моніторингу та інформатизації Держенергоефективност


 (063) 499-90-79, (044) 590-54-12
  tburenko@saee.gov.ua, t_burenko@ukr.net 

Сторінка Facebook   

 Енергоефективність – це щоденні маленькі кроки кожного, які зменшують глобальні зміни клімату


Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України – державний орган, що реалізує політику у сфері енергоефективності. Управління моніторингу та інформатизації проводить збір і аналіз інформації, оцінює результативність та ефективність державних механізмів стимулювання енергоефективності, а також розробляє нові перспективні напрями. 

Агентству вдалось запустити програму «теплих кредитів» для населення. За 5 років програмою скористалося близько 700 тис. родин, які залучили близько 8 млрд. грн «теплих кредитів».
Щорічно Агентство проводить оцінку ефективності та результативності програми на основі спеціально підготовленої наукової методології. Встановлено, що учасники цієї програми підвищують комфорт проживання у своїх оселях і щорічно економлять від 10% до 25% природного газу, 20% теплової енергії, 9% електроенергії.

Перспективи

Наразі розробляється програма фінансової підтримки для промислових підприємств на енергоефективні проекти, що базується на принципах «теплих кредитів» для населення – як компенсація частини вартості банківського кредиту. 

Підготовлено законопроект про створення цільового фонду державного бюджету для акумулювання коштів податку СО2 (зареєстровано в Парламенті 05.06.2019 № 10364).

Підготовлено проект постанови Уряду про принципи, критерії і умови участі промислових підприємств у програмі фінансової підтримки, а також порядок моніторингу і оцінки її результатів.

Управління також проводить консультації промислових підприємств з питань проведення енергоаудитів, запровадження енергоменеджменту та енергомоніторингу, пошуку фінансування енергоефективних заходів.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!