Чікало Оксана

Начальник відділу корпоративної соціальної відповідальності НЕК «Укренерго».


  chikalo.om@ua.energy


 Якщо робити, то гарно


Оксана Миколаївна: 

  • з нуля створила в Укренерго відділ корпоративної соціальної відповідальності. Завдяки правильно організованій роботі Укренерго визнана найвідповідальнішою державною компанією за версією міжнародних організацій. 
  • ініціювала інтеграцію екологічного менеджменту до відділу корпоративної соціальної відповідальності. За цей час повністю змінилася система управління екологічними ризиками в компанії.  
  • стала натхненницею низки проектів для молоді, включаючи проекти для вразливих груп школярів та студентів.  
  • організувала всеукраїнську донорську акцію в компанії, до якої долучилося понад 1000 учасників. Вдалося врятувати понад 3000 людей, які потребували донорської крові;
  • має сертифікат внутрішнього аудитора системи екологічного управління відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 14001;

Оксана Миколаївна зуміла сформувати в Укренерго корпоративну культуру відповідального ставлення до природних ресурсів, запустила низку освітніх та соціальних проектів, яких до цього в компанії не було. Зараз в Укренерго активної впроваджується проект Зелений офіс, який має на меті раціональне використання природних ресурсів та поширення принципів відповідального споживання серед працівників компанії.

Одним із успішних проектів корпоративної соціальної відповідальності на чолі з Оксаною Миколаївною є проект повторного використання відходів. Задля екологізації виробничих процесів та відповідального споживання ресурсів Укренерго замість утилізації відходів передає їх на повторне використання та дає їм друге життя. Так, понад 250 тон фарфорових ізоляторів, які могли піти на утилізацію, перетворилися на будівельні суміші та підсипку для доріг. 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!