Дашковський Юрій

Голова наглядової ради, заступник директора з науки і техніки Приватного акціонерного товариства «Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування» (ПрАТ «Украналіт»)


 +3 8 (050) 88 30 350
  dashkov@ukr.net, ukranalyt@com.ua


 Повага до людей, відповідальність за справи


Розроблення, виготовлення і експлуатаційне супроводження газоаналізаторів і газоаналітичних систем, а також пересувних лабораторій,  призначених як для моніторингу атмосферного повітря, так і для контролю промислових викидів та ряду технологічних газів. Крім екологічного напрямку в сферу діяльності входить розроблення, виготовлення і відновлення оптичних сигналізаторів і систем для виявлення пожеж і задимлення на бортах літаків ДП «Антонов».

В теперішній час фахівці нашої організації працюють над удосконаленням багатокомпонентних газоаналізаторів атмосферного повітря, що єдині на ринку мають вбудований генератор чистого повітря для самоповірки приладів, а також розширенням іх технологічних вимірювальних можливостей за рахунок додавання, наприклад, вбудованих пиломірів та інших.

В галузі безпеки експлуатації літаків «Антонов» наші фахівці розробляють наступне покоління бортових сигналізаторів диму. 52-річний досвід нашої організації дозволяє успішно вирішувати завдання, які ставить реальний ринок.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!