Гайдуцький Іван

Виконавчий директор громадської спілки Global 100% RE, доктор економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»


  ivan.gaid@gmail.com

Сторінка Facebook   Відвідати сайт  


Зелене майбутнє — єдине майбутнє


Світ і людство потребують чистої і чесної енергії! Багато експертів зараз вкрай занепокоєні швидким настанням нової світової економічної кризи, але ми маємо не забувати, що екологічна криза вже давно настала. На жаль, вона не оминає й Україну.

Постає логічне питання: чи потрібне нам просто зростання ВВП за будь-яку ціну — особливо за ціну здоров’я та довголіття українського народу? — очевидно, пріоритетом України має стати чисте зростання — чиста енергія — чистий ВВП.

Без екологічної трансформації та екологізації економіки та енергетики ми не отримаємо чистого та зеленого ВВП. Новий економічний курс може базуватися тільки на зеленому ВВП — альтернативи цьому немає, світ це зрозумів, має зрозуміти і Україна!

Погляньмо на основного забруднювача — це бізнес. Проте водночас він слугує основою для ВВП. Перед Україною постає питання зміни парадигми підтримки бізнесу. Відтепер, якщо бізнес не «зелений», він не може розраховувати на державну підтримку.

Підтримка держави тільки на екотрансформаційні процеси, створення «зелених» робочих місць.

Зелена репутація бізнесу — нова валюта, яка надаватиме доступ до дешевшого зеленого кредитування. Зменшення собівартості: зелені капекси та опекси не залишать шансів незеленому бізнесу.

Час готуватися до «зелених» податків на викиди та забруднення. «Якщо ти чистий — ти конкурентний та прибутковий».

Екологічний стан країн та комфорт життя — нові золотовалютні резерви держави «від золота в національному депозитарії до кількості дерев на душу населення» — це має стати основою екологічної та економічної політики.

Друзі, долучайтесь! Зробимо Україну чистою та зеленою разом!

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!