Гелетуха Георгій

Голова правління Біоенергетичної асоціації України, член правління громадської спілки «Global 100 RE Ukraine», директор ТОВ “Науково-технічний центр “Біомаса”   


  +38 044 332 91 40, +38 050 358 24 54
  geletukha@uabio.org

Сторінка Facebook   Відвідати сайт   Linkedin


 Ми робимо енергію зеленою!


Георгій Гелетуха є одним із провідних українських експертів у галузі технологій виробництва енергії з біомаси та енергоефективності.

У 1998 році він заснував Науково-технічний центр «Біомаса» – одну із перших приватних компаній у галузі біоенергетики.

Є фахівцем та має досвід роботи з усіма біоенергетичними технологіями, зокрема спалювання, газифікація, піроліз, анаеробне зброджування, виробництво рідких палив (біодизелю, біоетанолу), збір та утилізація звалищного газу. Також пан Гелетуха є експертом у галузі використання ресурсів біомаси, визначення її потенціалу та встановлення стандартів.

У 2012 році Георгій Гелетуха був одним із засновників та наразі очолює Громадську спілку «Біоенергетична асоціація України» (UABIO). Мета організації – створення спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України, забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу, прискореного та сталого розвитку біоенергетики. 

Крім того, Георгій Гелетуха працює в Інституті технічної теплофізики НАН України, очолює відділ теплофізичних проблем біоенергетики та веде науково-дослідну роботу за такими напрямами біоенергетичних технологій як спалювання, сумісне спалювання, газифікація, піроліз.

Експерт спеціалізується на інтенсифікації теплообміну, розрахунковій гідродинаміці та теплообміні, газових турбінах, компресорах, спільному виробництві тепла та електроенергії (когенерації), технологіях енергозбереження тощо. Також має великий досвід у сфері лабораторних досліджень, експериментальних досліджень та комп’ютерного моделювання процесів

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!