Іванченко Микола

Голова громадської організації «Еко-розвиток»


 +38(067)328-09-01, +38(067)236-43-47,+38(067) 471-81-16
  info@ecodevelopment.org.ua

Відвідати сайт


 Спільна дія окремих осіб, громад, представників бізнесу, місцевих та національних органів влади є запорукою досягнення сталого розвитку.


Іванченко М. М. є головою громадської організації (ГО) «Еко-розвиток» з моменту її заснування. У 2014 році Іванченко М.М. було обрано членом громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України. За роки його головування ГО «Еко-розвиток» було досягнуто неабияких результатів в контексті сталого розвитку, а також створено національні та міжнародні партнерства. 

ГО «Еко-розвиток» працює понад 7 років з метою сприяти збереженню довкілля із залученням широких верств громадськості, підприємств, установ, організацій, органів державної влади та органів місцевого самоврядування до вирішення екологічних та соціальних проблем. Нині ми співпрацюємо з понад 20 партнерами, серед яких установи та організації місцевого, національного та міжнародного рівнів.

В своїй роботі ми дотримуємось принципу спільної дії, вбачаючи, що досягнення сталого розвитку можливе лише за умови партнерства як на глобальному, так і на місцевому рівні. Важливим підходом в нашій діяльності є участь молоді, оскільки молодь є рушієм змін, яка гостріше реагує на сучасні проблеми та має приймати відповідальні рішення на користь суспільства.

ГО «Екорозвиток» має досить широкий спектр діяльності, та працює відповідно до трьох складових сталого розвитку: екологічної, соціальної та економічної. З основих наших досягнень можна виділити наступні:

  • У 2014 році було встановлено нову систему вуличного освітлення з 330 енергоефективних ламп та поширено енергоефективні технології та 200 ламп в домогосподарствах в селах Наталівка та Олексіївка Полтавської обл.;
  • У 2015 році було розроблено рекомендації та пропозиції державних органів щодо посилення політики України щодо сталого розвитку та розроблено звіт по реалізації третього етапу Стратегії ЄЕК ООН для освіти в інтересах сталого розвитку;
  • У 2016 році завдяки розробленій агротехнології було відновлено 30 га в с. Рижани Житомирської обл. та 10 га  в с. Степанівка Київської обл.;
  • У 2017 році було встановлено нову систему гарячого водопостачання з використанням енергії сонця для потреб харчового блоку Дитячого спеціалізованого санаторію «Салют» у м. Київ;
  • У 2018 році було встановлено нову вуличну систему освітлення з 352-х світлодіодних світильників та створено Центр безпеки та розвитку громад в м. Ірпінь Київської обл.

Крім того, ГО «Еко-розвиток» було організовано понад 20 молодіжних заходів для підтримки та розширенні можливостей молоді у створенні та реалізації екологічно дружніх ініціатив, взято участь у 5 міжнародних візитах з метою обміну кращими практиками та досвідом, а також взято участь у понад 20 міжнародних та національних заходах екологічного спрямування. 

Важливим досягненням ГО «Еко-розвиток» є започаткування Центру кращих практик, що стане першим центром та інноваційним ресурсом для розбудови спроможності та потенціалу молоді, можливістю для представників громад навчитись приймати свідомі рішення на користь екологічної цілісності, враховуючи екологічну та соціальну складові сталого розвитку, залучати кошти та реалізовувати проектні ініціативи для розвитку своєї громади.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!