Карєлова Лариса

Голова правління ГО «Природа. Наука. Технології»


 +38 (067) 100-23-83
  karielova@ukr.net


Рідна природа входить в поняття Батьківщини: її збереження — наш священний обов’язок

Степан Стойко


Збережемо!
для прийдешніх:
природні скельні діброви
та смарагдові ріки
для сучасників:
середовище для успішного бізнесу
в галузі екотуризму

Як писав наш славетний земляк — професор В. І. Комендар: «Давно минув той час, коли охороною природи займалися окремі особи, ентузіасти-любителі. Зараз цим питанням займається громадськість. В рідкісних випадках зустрінеш людину, яка б не усвідомлювала, що від правильного використання та стану природних ресурсів Землі залежить майбутнє людства».

Це усвідомлення і спонукало однодумців створити громадську організацію «Природа. Наука. Технології» і, відповідно до статутної діяльності, відшукувати шляхи розвитку громад та територій, яким випало щастя жити серед смарагдових рік та вікових велетнів — скельних дубів.

Своєю місією, як і ціллю діяльності, вбачаємо втілення міжгалузевого проєкту з охорони природних ландшафтів Тересвянської долини — «Тересвянські діброви». Облаштування регіонального ландшафтного парку унеможливить вирубки лісів та забезпечить збереження басейну річки Тересва, яку включено до української частини Смарагдової мережі Європи, позаяк в ній нереститься дунайський лосось, водяться харіус та подуст. Передбачається, що цей проєкт вдасться реалізувати не тільки на регіональному рівні, а й на міжнародному, шляхом залучення широкого кола наших друзів — міжнародних партнерів, країн-сусідів: Румунії, Угорщини, Словаччини та Чехії.

У своїй діяльності ми поєднуємо збереження довкілля водночас із забезпеченням ефективного сталого розвитку місцевих громад (розвитку місцевої економіки, належного соціального захисту членів громади, розвитку культури та збереження культурної спадщини). На нашу думку, лише такими системними кроками і своєю відкритістю ми можемо досягнути запланованого результату
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!