Колісник Сергій

Керуючий партнер адвокатського об’єднання «Екобезпека», адвокат


+38 (044) 280 20 28, +38 (050) 958-24-77, +38 (098) 958 24 77
  bezpeka.eco@gmail.com

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


 Жити в безпечному, комфортному світі — величезний привілей для сучасної людини. І нехтувати цим основоположним законом не можна нікому — ні посадовцям,ні бізнесменам, ні суспільству в цілому. Україна — прекрасна, багата країна. Необхідно її такою залишити не тільки нинішньому, а й прийдешнім поколінням. Це і є наша головна мета, заради якої ми працюємо кожен день


У жовтні 2018 року у зв’язку із катастрофічним станом навколишнього природного середовища, тотальним нехтуванням підприємствами в Україні правилами екологічної безпеки, бездіяльністю державних контролюючих органів створено Адвокатське об’єднання «Екобезпека». 

Перед об’єднанням поставлено амбітне завдання: використовуючи правові методи та адвокатський інструментарій, захистити навколишнє природне середовище та здоров’я людей від впливу шкідливих і небезпечних виробництв, а в подальшому, компенсувати шкоду, спричинену забрудненням довкілля, життю та здоров’ю. 

З початком роботи Адвокатським об’єднанням «Екобезпека» одразу налагоджено конструктивні партнерські відносини з науковими інститутами в сфері екології, громадськими природоохоронними організаціями, профільними асоціаціями та контролюючими органами. 

Завдяки вдалому поєднанню зусиль свідомої громадськості, цінних знань наукової спільноти та найкращих передових правових методів і тактик адвокатами здобуваються перемоги в судових справах, у тому числі щодо зупинення діяльності підприємств-забруднювачів, а також недопущення початку роботи господарюючих суб’єктів через негативну оцінку впливу на навколишнє середовище. 

На теперішній час адвокатське об’єднання є єдиним в Україні, що спеціалізується на 11 супроводу підприємств, під час здійснення їх планованої діяльності та впровадження проектів спрямованих на досягнення цілей сталого розвитку.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!