Кунь Євген

Співзасновник проєктно-інжинірингової компанії Interprojekt GmbH,
голова громадської організації City Up


вул. Ломоносова, 73а, офіс 160,
Київ, Україна, 03189

Відвідати сайт


 Екологічна економіка та прибуткова екологія — це якісні інженерні рішення


2006–2015 роки
Інжинірингову компанію Interprojekt Gmbh засновано 2006 року братами — інженерами Євгеном та Іваном Кунями. Протягом цих років компанія створювала проєктні рішення для аграрного та комунально-житлового секторів. Interprojekt Gmbh спроєктувала та побудувала більш ніж 350 інфраструктурних об’єктів.

2015–2018 роки

У 2015 році окремим напрямом компанії був виділений департамент City, який розпочав співпрацю з комунальними підприємствами міст. Зараз інженерна команда працює з двома десятками водоканалів та теплокомуненерго над модернізацією підприємств.

Компанія взяла участь у більшості тендерів на реконструкцію та модернізацію міської інфраструктури. Команда Interprojekt Gmbh є виконавцем модернізаційних проєктів на Житомирському, Нововолинському, Вознесенському, Черкаському, Кропивницькому та інших водоканалах. Компанія активно співпрацює з міжнародними колегами, створюючи консорціуми з литовськими, польськими, румунськими компаніями.

У 2016 році Євген Кунь став членом професійної Асоціації «Укрводоканалекологія».

2019 рік
Аналізуючи отриманий досвід та знання, Євген дійшов висновку, що для оновлення застарілої міської інфраструктури потрібна нова державна стратегія розвитку водоканалізаційної галузі.
У травні 2019-го він об'єднав експертів галузі та започаткував громадську організацію для розвитку міської інфраструктури Сіty Up, яка займається вирішенням завдань модернізації міст на принципах сталого розвитку територій.

Першим проєктом ГО став комунікаційний «Час води». Метою проєкту є відкриття ринку модернізації водної інфраструктури, а також вивчення та аналіз існуючих у світі моделей управління та фінансування водної галузі.

Таким чином ГО Сіty Up прагне створити умови для «перезавантаження» водної інфраструктури країни на рівні сенсів, стандартів та фінансування.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!