Мальований Андрій

Голова Державної екологічної інспекції України


 +38 (044) 521-20-40
  a.malevany@dei.gov.ua

Сторінка Facebook 

 Усе, що робиш, треба робити добре!


З травня 2020 року Андрій Мальований очолює Державну екологічну інспекцію України (ДЕІ) – установу, яка стоїть на захисті довкілля та контролює дотримання юридичними і фізичними особами природоохоронного законодавства. 

Під керівництвом Андрія Мальованого ДЕІ веде потужну інспекційну роботу – здійснює перевірки і, у разі виявлення порушень, надає приписи на їх усунення, виписує штрафи та нараховує збитки, завдані довкіллю. Протягом 2020 року здійснено понад 30 тисяч перевірок, виписано штрафів на суму 8,4 мільйона гривень та розраховано 2,1 мільярда грн збитків. 

Особливу увагу Інспекція приділяє ТОП-забруднювачам – підприємствам, які найбільше забруднюють повітря, воду та ґрунти. Для цього у Кривому Розі відкрили Офіс Центрального апарату Держекоінспекції, що спеціалізується на боротьбі з промисловим забрудненням. 

З ініціативи Андрія Мальованого ДЕІ змінила стару громіздку структуру на більш гнучку та пристосовану до потреб часу. Це заощаджує бюджетні кошти та допомагає більш оперативно реагувати на загрози довкіллю.

Розпочався процес цифровізації Держекоінспекції. Створюється система «Екологічний інспектор». Вона дозволить у електронному вигляді реєструвати звернення громадян про проведення перевірки, готувати, погоджувати та реєструвати накази про позапланові та планові перевірки, а також документи з матеріалами для порушення кримінальної справи, формувати уніфіковані акти результатів перевірки, аналітичні та статистичні звіти для публікації у відкритому доступі.

Для Міндовкілля Держекоінспекція розробила зміни до методик на обчислення збитків, завданих екології. Адже діючі методики застарілі і стягненні збитки не покривають витрат на відновлення пошкодженої екосистеми.

В планах на найближче майбутнє – завершити цифровізацію інспекції, створити єдину електронну систему, в якій працюватимуть інспектори, а також здійснити автоматизацію моніторингу за джерелами забруднення.
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!