Мироненко Олександр

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь»


 +38 (061) 213-18-58
  office@zaporizhstal.com, pressa@zaporizhstal.com

Сторінка Facebook   Відвідати сайт  Instagram  YouTube-канал


 Рухайся вперед, незважаючи ні на що


«Запоріжсталь» - у трійці українських лідерів галузі з виробництва металопродукції. Незважаючи на усі кризи та випробування, комбінат зберігає об’єми виробництва, продовжує екологічну модернізацію виробничих потужностей та підтримує регіон присутності, є драйвером сталого розвитку Запорізької області

2020 рік був роком випробувань та викликів, тому завершувати його у званні лідерів галузі – вдвічі почесніше. Команда «Запоріжсталь» приклала надзусилля, аби зберегти виробництво, колектив та продовжувати соціальні інвестиції у регіон присутності. 

Для нас вкрай важливим було і залишається не знижувати темп розвитку, оскільки модернізація, екологізація, вдосконалення виробництва – все це лежить в основі успішного розвитку бізнесу, укріплення його позицій. 

15  мільярдів гривень зелених інвестицій з 2012 року – досить суттєвий внесок у майбутнє підприємства. Ми модернізували агломераційний та доменний цех, які в металургії вважаються основними «постачальниками» забруднення повітря – пилу.

Сьогодні основні виробничі потужності цих цехів обладнано надсучасними фільтрами, які забезпечують очистку підходящих газів на рівні 20-30 мг на кубометр повітря. Наразі «Запоріжсталь» завершує будівельні роботи та переводить у пусконалагоджувальний режим точкові аспіраційні системи на аглофабриці, які будує за власною ініціативою, поза своїми зобов’язаннями.

Проблеми скидів та раціонального використання цінного ресурсу – води – ми теж вирішили завдяки будівництву сучасної системи травлення прокату, поступовому перехопленню скидів підприємства для подальшого очищення та повторного використання води у виробничих процесах. Не менш важливим є встановлення більш енергоефективних градирень. 

Ми створюємо додаткові стимули та мотиваційні інструменти, аби залучити до пошуку та реалізації екологічних рішень для виробництва кожного співробітника комбінату. Це вкрай важливо, оскільки ми усвідомлюємо: на будь-якому обладнанні – старому чи новому – працюють люди, і якщо для них питання дбайливого ставлення до навколишнього середовища є другорядними – нам навряд чи вдасться досягти успіху на шляху до зниження впливу на довкілля. Саме тому компанія заохочує ініціативи робітників, спрямовані на раціональне використання будь-яких ресурсів – в першу чергу природних, зниження впливу на довкілля, вдосконалення роботи очисних систем тощо.

У вкрай складних обставинах «Запоріжсталь» завершує рік з достойними результатами. У оновлення виробництва та капітальні ремонти з екологічною складовою у 2020 році ми скерували близько 40 мільйонів доларів. З них 235 мільйонів гривень – це інвестиції лише в один з багатьох проектів – оснащення хвостових частин аглофабрики сучасними аспраційними системами.  

У 2021 році нас очікує подальша екологізація виробництва: «Запоріжсталь» підписав меморандуми про співпрацю з міською та обласною владою щодо зниження екологічного навантаження на регіон. Комбінат взяв на себе додаткові зобов’язання з реалізації рішень з високою екологічною ефективністю терміном до 2027 року, однак частина з них вже знаходиться в активній фазі виконання.
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!