Норенко Вікторія

Директорка компанії Зелений Птах 


 +380503857717
  norenko@zeleniyptah.com.ua 

Сторінка Facebook   Відвідати сайт  Instagram


 Успіх не остаточний, невдачі не фатальні, значення має лише мужність продовжувати.


Розширюємо мережу офісів, просторів в яких запроваджено ефективне поводження з відходами за декількома програмами: або просто безкоштовно привезти і здати в переробку та на утилізацію безпечні відходи, або викликати нас.  

Впровадили послугу збору небезпечних відходів що кварталу разом з нашими партнерами ліцензіатом з поводження з небезпечними відходами ТОВ "Екологічні Інвестиції"  - акції з приймання небезпечних відходів. Певну кількість небезпечних відходів можна здати безкоштовно. Акціями даємо людям можливість навчитись і поширити знання про правильне поводження з відходами в своєму оточенні. Є викликом, бо приймати доводиться дуже різні відходи.

За весь час роботи Зеленого птаха ми переробили 75 тон паперових стаканів разом з тетрапаком, у яких не було жодних альтернатив окрім звалища. В кількості, в якій ми звикли бачити упаковку тетрапаку та стаканів це приблизно 1 млн упаковок тетрапаків 1,5 літра об'єму та 4,5 млн використаних стаканів.  

Ми розширили продукцію з переробленого паперу до 37 позицій від шкільного щоденника до блокноту Legal Recycling. Почали створення мережі магазинів, де можна ознайомитись з продукцією з вторинної сировини, придбати на місці.

Вдосконалили наш збираючий гаджет використаних паперових стаканів Люлька Мамая, створивши урну Гіпер Люлька. Нова урна може збирати окремо стаканів до 250шт, рідину та супутнє сміття, що дозволяє ефективніше організувати процес сортування користувачам.   

Кількість посилок від населення зросла в тричі за останні два роки з усієї України. Пропагуємо здавати ліквідну вторинну сировину локальним гравцям. На себе акумулюємо комбіновану упаковку, пакети та неліквідний полімер з текстилем. Не вважаємо це системним рішенням, та за відсутністю загальної ефективної системи поводження з відходами будемо продовжувати напрямок.
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!