Новицький Дмитро

Генеральний директор – голова правління ПрАТ «АК «Київводоканал» 


  general@vodokanal.kiev.ua

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


 РУХАЄМОСЬ У МАЙБУТНЄ. БАЗУЄМОСЬ НА ДОСВІДІ


Найстаріше та  найпотужніше водопостачальне підприємство України нині зосередило свою діяльність на модернізації та впровадженні нових технологій, відповідно до стратегії розвитку підприємства, яка враховує необхідність постійно зменшувати вплив водоканалу на довкілля. 

Серед основних еко-досягнень останніх років:

  • Відмова від використання хлору на Дніпровській водопровідній станції та артезіанських насосних станціях на користь більш дружніх до екології реагентів. Станом на кінець 2020 року вже 40% питної води в Києві має покращений смак та запах, оскільки для її знезараження вже не використовуєть рідкий хлор. 
  • Реконструкція хлорного господарства на Деснянській водопровідній станції з метою зробити об’єкт більш надійним та безпечним довкілля, поки тут ще триває впровадження безхлорних технологій знезараження питної води. 
  • Розпочато впровадження проєкту реконструкції Бортницької станції аерації, у результаті реалізації якого буде значно підвищено якість очистки стічних вод столиці.
  • Впроваджено екологічний нагляд та контроль за дотриманням столичними підприємствами «Правил приймання стічних вод у каналізаційну систему м. Києва».
  • Відкрито зливні станції по прийому стоків від асенізаторів з метою запобігання їх зливу в неналежних місцях. 
  • На насосних станціях водоканалу постійно здійснюються заходи з підвищення енергоефективності, за рахунок чого енергоспоживання підприємства зменшується принаймні на 2% щороку.
  • На підприємстві впроваджено електронний документообіг з метою зменшення використання паперу, що, в свою чергу, сприяє зменшенню вирубки дерев для його виготовлення. 

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!