Позіхайло Анастасія

Експерт громадської організації «Жінки і діти України – наше майбутнє»


 +38068 694 56 02
  women.and.children.ua@gmail.com

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


Жіноче лідерство – провідник на шляху до соціально відповідального, екологічно свідомого та толерантного суспільства.


Громадська організація (далі - ГО) «Жінки і діти України – наше майбутнє» активно працює з 1999 р. з метою популяризації здорового, екологічно-дружнього способу життя, принципів сталого розвитку та міжнародної співпраці. Ініціаторами створення організації стала група небайдужих громадян –волонтерів, жінок, що переймалися питаннями охорони довкілля у їхніх містах і селах, спеціалістів з охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Серед основних напрямків нашої діяльності – реалізація масштабних проектів з екологічної освіти дітей, молоді та їх батьків; пошук рішень та кращих практик для громад,  підтримка жіночого лідерства у громадах.

Ми віримо, що головною рушійною силою в громадах виступають жінки, які своєю енергією, силою, мудрістю, добротою і розумом, здійснюють неймовірні речі на благо своєї сім’ї, громади, природи, країни.

Ми маємо великий досвід роботи у профілактиці дитячої інвалідизації, оскільки до 2012 року, під головуванням Герасименко Л.П., видатної жінки та директорки Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об’єднання (далі - КМДСКМО), одним з напрямів нашої діяльності було оздоровлення хронічно-хворих дітей м. Києва на Чорномоському узбережжі України, за період проведеної роботи на базі дитячих санаторіїв КМДСКМО було оздоровлено понад 20 тисяч дітей.

У 2019-2020 рр. ми спрямували свою роботу на пошук інноваційних підходів із використанням екологічних практик для роботи із людьми з обмеженими можливостями, в тому числі з дітьми. Для досягнення мети ми здійснили навчальний візит з обміну досвідом до Республіки Білорусь, взяли участь у 2-х міжнародних конференціях, створили партнерства із широким колом соціолого та психолого-орієнтованих експертів, в результаті спільної роботи ми створили 3 навчальних посібника схвалені вченими радами вищих навчальних закладів України та розробили дистанційний курс «Соціальна інклюзія» (www.ecoacademy.org.ua/book/socialna-inklyuziya), що включає компоненти щодо створення соціального підприємництва екологічного спрямування, організації «зеленого» інклюзивного туризму, інноваційний екодружній підхід психо-соціальної і педагогічної реабілітації для залучення дітей та підлітків з особливими потребами до догляду за рослинами – гарденотерапію.

Крім того ми започакували «зелене» соціальне підприємництво – теплицю площею 60 м2 для забезпечення продовольчої безпеки соціально незахищених жінок з Радомишльського психоневрологічного інтернату. Слід зазначити, що ми не вперше підтримуємо Інтернат, у 2018 році спільно з партнерами було встановлено 36 сонячних фотоелектричних модулів в пральному корпусі установи, за рухонок чого Інтернат заощаджує 9550 кВт/рік, а обсяг викидів парникових газів скоротився майже на 43% в рік.

Світовий досвід говорить, що саме жінки є носіями змін та швидко адаптуються до життєвих викликів. Наглядним прикладом стала відповідь на найбільший виклик у 2020 році – коронавірусну пандемію, коли жінками-лідерами з нашої організації спільно з партнерами, було створено групи самоорганізації жінок з Вишевицької та Радомишльської громади для допомоги медичним та громадським закладам міста та району, та пошито 1500 захисних костюмів та 3000 масок, які були передані до медичних та соціальних закладів Житомирської області.

Одним з пріоритетних завдань ГО «Жінки та діти України – наше майбутнє» є робота з молодю, оскільки формування екологічної свідомості та відповідальності є важливою ланкою у вирішенні проблем довкілля та досягнення сталого розвитку.

Тому, ми залучаємо молодь до участі у соціальній, природоохороній діяльності, шляхом співпраці із вищими освітніми, загальноосвітніми, професійними, позашкільними закладами, організації та проведення молодіжних заходів та постійного поширення інформації.

Крім того, ми розробляємо нові освітні інструменти з врахуванням засад сталого розвитку та поширюємо кращі міжнародні практики серед молоді та навчальних, виховних, освітніх установ. Особливу увагу ми приділяємо охороні здоров’я дітей, тому оганізовуємо заходи для поширення серед молоді здорового способу життя, а також демонструємо взамозв’язок між складовими сталого розвитку та здоров’ям кожної людини.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!