Шафаренко Юрій

заступник Голови Держенергоефективності


 +38 (044) 590 57 35
  Y.Shafarenko@saee.gov.ua

Сторінка Facebook 


  «Зелена» енергетика – майбутнє, яке ми будуємо вже сьогодні


Працює в енергетиці понад 10 років. Пройшов програму підготовки українських лідерів в США від Open World та програму підготовки молодих управлінців Уряду України від Міністерства економічної справи та енергетики Німеччини за участі Міжнародного проекту GIZ.

Брав учать у всіх сесіях Асамблеї Міжнародного Агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA з моменту, як Україна стала повноправним членом IRENA (24 лютого 2018 року).
В 2019-2020 був Керівником Проєкту Twinning «Посилення спроможності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо розвитку виробництва енергії з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива».

Працює в Держенергоефективності з 2014 року. Основна увага сконцентрована на формуванні ефективної державної політики для розвитку відновлюваної енергетики та забезпечення енергонезалежності держави. У результаті підготовлено та прийнято ряд важливих законодавчих актів в сфері відновлюваних джерел енергії.

За останні 6 років побудовано понад 7,5 ГВт потужностей відновлюваної електроенергетики та 2,4 ГВт нових потужностей теплоенергетики та інвестовано у сферу відн овлюваної енергетики близько - 7 млрд євро.

Зокрема, завдяки цьому у 2019 році вдалось досягти скорочення споживання газу бюджетним установами, теплокомуненерго та населенням на 7 млрд м3 газу в рік у порівнянні з 2014 роком, тобто Україна економила 1,3 млрд євро в рік.

Виконано цілі Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, зокрема, досягнуто 11% енергії з відновлюваних джерел в електроенергетиці.

Успішно функціонує сучасний інформаційний веб-ресурс UAMAP (www.uamap.org.ua), що містить докладну інформацію про потенційні та реалізовані проєкти та надає довідкові матеріали для належної підготовки та успішної реалізації «зелених» проєктів.

Впроваджується програма Danida Sustainable Infrastructure Finance в Рамках угоди між Урядом України та Урядом Королівства Данія, що дасть змогу залучити доступні кредити та грантові кошти для проєктів з енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергетики.

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!