Щуров Ігор

Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз


  oilandgas@dtek.com

Сторінка Facebook   Відвідати сайт


 Бути кращими в усьому, що ми робимо


ДТЕК Нафтогаз – приватна газовидобувна компанія, яка є інноваційним і технологічним лідером на нафтогазовому ринку України, веде розвідку і видобуток природного газу в Полтавській і Харківській областях. 

За останні роки компанія наростила видобуток газу більш, ніж в три рази. У 2020 році обсяг видобутку досяг нового історичного максимуму для приватного сектора і склав 1,84 млрд куб. м. Компанія – один з найбільших інвесторів у газовидобувну галузь України: за 2013-2020 рр. ДТЕК Нафтогаз інвестував 10 млрд грн в український газовидобуток.

Надзвичайно важливу роль компанія відводить сталому розвитку. ДТЕК визначив 12 цілей ООН в сфері сталого розвитку в якості своїх пріоритетів і включив їх у стратегію ESG.

Гарантування безпечних умов праці, дотримання вимог промислової безпеки та відповідальне ставлення до навколишнього середовища – ключові принципи роботи ДТЕК Нафтогаз. За 2013-2020 рр. компанія інвестувала в охорону навколишнього середовища, охорону праці та промислову безпеку понад 250 млн грн. 

ДТЕК Нафтогаз впровадив систему екологічного менеджменту ISO 14001:2015 і реалізує проекти, спрямовані на охорону навколишнього середовища на всіх етапах виробництва – від геологорозвідки і буріння до видобутку і підготовки газу.

Компанія успішно будує надглибокі свердловини із застосуванням провідних технологій утилізації відходів. Одна з них – безамбарний метод буріння, який відповідає світовим екологічним стандартам. Буровий шлам очищується за допомогою новітнього обладнання, яке дозволяє ефективно відокремити вибурену породу від бурового розчину. Далі відходи передаються ліцензованим організаціям, а очищений розчин використовується повторно. Застосування сучасних бурових розчинів дозволяє зменшити утворення відходів після будівництва свердловин на 30% і скоротити використання водних ресурсів.

Також компанія застосовує інноваційні способи геологорозвідки, в тому числі сучасну бездротову сейсміку, впроваджує екологічно чисті технологічні рішення на установках підготовки газу, які допомагають мінімізувати обсяги викидів в атмосферу, і забезпечує регулярний екологічний моніторинг стану всіх компонентів навколишнього середовища на територіях присутності.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!