Стефанішина Ольга

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України


Сторінка Facebook   Відвідати сайт Сторінка Twitter

You've got to be twice as good to get half as far


Стефанішина Ольга Віталіївна – український політик, державний службовець, юрист, фахівець у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції.

Займалася приватною юридичною практикою.

Працювала генеральним директором Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів.

У червні 2020 року була призначена віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Очолює міжвідомчу робочу групу (МРГ) з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської Комісії «Європейської зелений курс».

Розвиває діалог Україна-ЄС щодо долучення України до процесів формування Європейського зеленого курсу та подальшої синхронізації національної політики у сфері зміни клімату з європейським регулюванням. 

В уряді Ольга Стефанишина відповідає за координацію інтеграції України до ЄС та НАТО, а також імплементацію в Україні Цілей сталого розвитку з акцентом на впровадження гендерної рівності. Ініціювала оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, частини про довкілля та енергетику. Веде переговори високого рівня з Європейським Союзом щодо залучення України до процесів розвитку «Європейського зеленого курсу» та перспективних партнерств України з ЄС.

Заступник Голови Міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської Комісії «Європейської зелений курс». Під її головуванням у 2021 році на першому засіданні робочої групи були визначені головні напрями потенційної співпраці України з ЄС в рамках розвитку «Європейського зеленого курсу». У професійних колах Ольга Стефанішина добре відома як одна з найбільш кваліфікованих «євроінтеграторів» України.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!