Вагін Андрій

Заступник генерального директора ПрАТ «Укрграфіт»з екології та охорони праці


 +38 (061) 289-51-09, +38 (061) 289-51-10
  graphite@ukrgrafit.com.ua

Відвідати сайт


 Тільки разом ми прийдемо до успіху


ПрАТ «Укрграфіт»  (у період з утворення у 1933 р по 1994 р - Дніпровський Електродний завод)  єдине в Україні підприємство повного циклу виробництва графітованих електродів різних перетинів, графітованих та вуглецевих футерувальних блоків для різних металургійних і руднотермічних печей, товарних мас та паст на основі вуглецю. Продукція з логотипом «Укрграфіт» поставляється на всі континенти. Один з головних принципів функціонування підприємства підвищення якості продукції, що випускається при зменшенні впливу на навколишнє середовище.

  • 2001 р. на підприємстві була впроваджена і сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001 система екологічного менеджменту підприємства.
  • 2013 р. ПрАТ «Укрграфіт» повністю і в строк були виконані заходи по скороченню викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, заплановані до виконання в рамках міської та обласної екологічних програм, досягнуті нормативи гранично допустимих викидів.
  • 2016 р. розпочата модернізація парку млинів тонкого помолу. Морально застарілі кульові млини замінюються на сучасні роликові млини MTW-138 в комплект яких  входить імпульсний рукавний фільтр DMC160.
  • 2017 р завершено перший етап масштабного проекту модернізації ключового переділу підприємства - заміна застарілих печей графітаціїАчесона на більш енерго- і еко- ефективні печі поздовжньої гравітації. Після введення в експлуатацію всіх 16 печей поздовжньої графітації планується зупинка ще 14 печей графітаціїАчесона. Кількість викидів забруднюючих речовин після заміни процесу графітаціїАчесона на процес поздовжньої графітації знизиться більш ніж на 60% від існуючого рівня.
  • 2017 р завершені роботи по створенню – власних мереж подачі свіжотехнічної води на територію підприємства, мережі фекальної каналізації від об'єктів підприємства до мереж водоканалу; власної під'їзної залізничної колії від території підприємства до станції Порт Велике Запоріжжя Придніпровської залізниці.
  • 2019 р. На основному джерелі викидів підприємства встановлена система автоматичного безперервного  моніторингу. Ця система контролює  зміст CO,NOx,SO2та пилу, а також параметрів потоку у газах що відходять від прожарювальних печей вуглецевих матеріалів та утилізаційної котельні.
  • 2019 р. Встановлені нові паливозаправні пункті вітчизняного виробництва що забезпечують заправку автомобільного та залізничного транспорту, не   мають підземних эмкостей для зберігання  палива,  та не потребують участі оператора у процесі заправки.

В планах 

Продовження модернізації підприємства за рахунок заміни існуючого технологічного та газоочисного  обладнання - обладнанням яке відповідає вимогам прийнятим в Європейському союзі і світі. 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!