Залевський Максим

Куратор «Зеленої школи»


  rodovidme@gmail.com

Сторінка Facebook  Відвідати сайт


Екологічна свідомість є у всіх, треба більше про це говорити


Маю вищу економічну освіту, ІФДТУНГ, проте більшість часу працював саме в продажах та маркетингу в IT-стартапах різних напрямів, починаючи від туристичних букінгових сервісів і закінчуючи фінансовими блокчейн-платформами.

Виконував різнопланові задачі від розробки ідеї та формування команди до залучення інвесторів і виходу на європейські та азійські ринки.

В певний момент зацікавився соціальними проєктами з еконапрямом.

У 2013 році запустив з однодумцями тематичний ресурс «Родовід» на екотематику, який допоміг різносторонньо поринути в проблематику довкілля та зелених рішень.

У 2015 році стартувала освітня платформа «Зелена школа». На сьогодні вже проведено 10 лекторіїв, у яких взяли участь майже 1500 слухачів з різних куточків країни.

У 2017 році проєкт «Зелена школа» отримав нагороду EcoAwards, як кращий екоосвітній проєкт року.

Проте ми тривалий час шукали, що могло б стати логічним продовженням усвідомленого сталого життя для наших випускників.

Так, у 2018 році разом з міжнародною організацією ми започаткували проєкт Global Ecovillage Network Ukraine, і останній рік я з командою займаюсь розвитком національної мережі екопоселень, як центрів адаптації до змін клімату та інтеграції їх до міжнародної мережі сталих спільнот.

«Україна, як міжнародний хаб екоцентрів для Європи та Азії», — таким став мій маніфест і дорожня карта на найближчі кілька років.

За 2018–2019 роки ми з командою ентузіастів провели сім турів по екопоселеннях та розробили унікальний каталог екопоселень і екотехнологій України, які представляємо на з’їздах сталих спільнот Європи та Азії.

Цей каталог став «зеленою» книгою для іноземців, що подорожують та займаються волонтерством у наших екоспільнотах. Зараз згідно з програмами обміну «Еразмус» делегати з наших екопоселень проходять у Європі навчання для розвитку міжнародних волонтерських програм для молоді.

І це, мабуть, лише початок.
 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!