Зауер Габріель

Директор проєкту «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України»


 +38 (066) 489 47 87
  gabriel.sauer@giz.de


Чисте довкілля та сучасне виробництво


Проєкт «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України» виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (BMU).

Головний партнер: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля)

Бюджет: 10 млн євро

Основна мета реалізації проекту:
Покращення адміністративної та фахової спроможності відповідальних державних органів та суб’єктів господарювання у виконанні директиви 2010/75/ЄС «Про промислові викиди (інтегроване запобігання та контроль забруднення)» та сприяння застосуванню найкращих доступних технологій та методів управління (НДТМ). 

Основні досягнення на початок 2021 року:

  • За підтримки проекту Міндовкілля було розроблено проєкт Закону «Про запобігання зменшення та контроль промислового забруднення», зареєстровано у Верховній Раді України під номером №4167. Нове законодавство стимулюватиме підприємства до модернізації виробництва і впровадження нових найкращих доступних технологій.
  •  Розпочалася активна робота над перекладом та розробкою довідкових документів НДТМ і на кінець 2020 року, вже п’ять довідників було повністю перекладено на українську мову. У 2021 році буде завершено переклад ще п’яти.
  • Розпочато розробку відкритої електронної інформаційної системи у рамках імплементації Директиви 2010/75/ЄС, що надасть змогу підприємствам отримувати інтегрований дозвіл на викиди онлайн із безпосереднім залученням громадськості до процесу прийняття управлінського рішення.
  • З метою популяризації ключових питань реформи, було створено відео, в якому наглядно продемонстровано основну мету, результати та сам процес реалізації інтегрованого підходу до запобігання, контролю та скорочення рівня промислового забруднення.

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!