Новини

Повернутися до переліку новин

Лайфхаки для екологів. Екологічні платежі: від законодавства до практики

Читайте у свіжому випуску журналу «Екологія підприємства» № 10, 2018:

 • 45Проект Національного плану управління відходами до 2030 року: 10 сфер управління відходами та понад 22 нормативні акти. Які зміни очікують нас протягом наступних 12 років?
 • Дозволи на здійснення операцій у сфері поводження з відходами: що потрібно знати екологу? Стаття розтлумачить, які прогалини в законодавстві перетворили отримання відповідного дозволу в надскладну задачу, та якими мають бути дії екологів підприємств у цій ситуації
 • Як правильно спланувати діяльність з охорони атмосферного повітря на об’єктах різних категорій на найближчий рік. У 14-му уроці експерт детально розгляне питання законодавчого регулювання процесу; надасть алгоритм дій еколога та роз’яснить обов’язки суб’єктів господарювання
 • Про екологічні платежі: від законодавства до практики. Автор роз’яснить практичні аспекти питання:

— чи впливає перевищення лімітів викидів (скидів, відходів) на розрахунок екологічного податку?
— як діяти у випадку, коли підприємство припиняє скид стічних вод у водний об’єкт?
— як розрахувати розмір збитків, якщо підприємство працює без дозволу на викиди?
— особливості складення адмінпротоколу та ін.

 • Відпрацьовані оливи автопарків та промисловості в екологічному контексті: утилізація чи переробка? Ми звертаємо увагу на проблеми сьогодення, перелік нормативно-правової бази, що регулює це питання, роз’яснюємо, на яких суб’єктів господарювання поширюється дія Порядку № 1221 та хто подає декларацію про відходи за наведеною формою, а кому необхідно мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами.
 • ПрАТ «Укрграфіт»: як впровадити найкращі доступні технології для досягнення екологічних нормативів ЄС. Інтеграція України до європейської спільноти надає пріоритетності процесам впровадження найкращих доступних технологій ЄС, передбачених вимогами промислової директиви 2010/75 / EU. Про модернізацію технологічного виробництва ПрАТ «Укрграфіт» задля збереження довкілля тривалістю 7 років — у матеріалі
 • Яка послідовність дій аудитора, роль аудитора та замовника під час проведення аудитування: алгоритм
 • 5 запитань про екологічну репутацію бізнесу та роль ЗМІ
 • Поводження з «відходами тваринництва» чи «побічними продуктами тваринного походження»: що змінилося для підприємств
 • Як екологічну безпеку зробити інструментом розвитку: кейс «Миронівської птахофабрики»
 • Як розв’язати проблему спалювання відходів: можливі рішення для України
 • Землекористування, екологія і бізнес: законодавчі та інституційні прогалини–2018

а також відповіді на запитання:
- Яку ставку податку потрібно застосувати до викидів міді та її сполук у перерахунку на мідь, арсен та його сполуки у перерахунку на арсен?
- Чи справді до 10 січня необхідно подати звіт про залишки і витрати матеріалів за формою № 3 – мтп (річна) (розділ «Надходження і використання пестицидів») та звіт за формою № 9 – АСГ (річна) «Баланс мінеральних добрив» (розділ «Надходження і використання агрохімікатів»). Якими нормативними актами це регламентовано?
- Куди саме потрібно подавати інформацію за звітний квартал про обсяги ввезених та вироблених мастил (олив) та інформацію про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами)?
- На кого поширюється Порядок збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та/або знешкодження відпрацьованих мастил (олив), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 р. № 1221 (далі — Порядок)?
- На підприємстві у виробничих та адміністративних приміщеннях є аптечки з медикаментами. Чи потрібно робити реєстрову карту та паспорт відходу на ліки, у яких вийшов термін придатності,? Чи є вони відходом взагалі та як потрібно їх утилізувати?
- Куди слід відправляти звіт 7–ГР «Звітний баланс використання підземних вод за 2018 рік»?
- Які є умови та обмеження щодо початку виробництва антибіотиків пеніцилінової групи на діючому фармпідприємстві, враховуючи екологічний аспект?
- Підприємство планує купити територію, на якій буде здійснювати свою діяльність з поліетиленової екструзії; на відстані 70 метрів від неї розташований тепличний комплекс. Яка СЗЗ повинна бути у підприємства з поліетиленової екструзії?
- На дільниці порошкових покриттів працює піч та камера. Які джерела викидів можливі при роботі печі та камери?

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!