Платформа рішень
для менеджерів природоохоронної
діяльності

Новини

Повернутися до переліку новин

Мінприроди оголосило двадцятку найбільш брудних міст України

За даними 1992–2012 років, дуже високий рівень забруднення атмосферного повітря спостерігався більш ніж у 20-ти містах України. Про це повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів.
Протягом цього періоду найбільш забрудненим виявилося повітря в містах, в основному на сході та в центрі України, зокрема, в Донецькій області — Горлівка, Дзержинськ, Донецьк, Єнакієве, Краматорськ, Макіївка, Маріуполь і Слов’янськ. На початку 90-х років високий рівень забруднення спостерігався в Луганську, зберігається до цих пір у Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку.
У центральному регіоні найбільш забруднене повітря у Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Кривому Розі. У Черкасах високий рівень забруднення спостерігався до 2008 року, згодом він зменшився до підвищеного. У південному регіоні протягом усього періоду дуже високий рівень забруднення повітря залишається в Одесі, високий — у Красноперекопську та Запоріжжі, з 1999 року — в Армянську. На заході високий рівень забруднення повітря спостерігається в Луцьку, в окремі роки — в Ужгороді.
Загалом на території України протягом 1992–2012 років рівень забруднення атмосферного повітря характеризувався як високий.
Моніторинг стану забруднення атмосферного повітря мережею спостережень гідрометеорологічних організацій здійснюється в 53 містах України (зокрема, в усіх обласних центрах).
Як пояснюють у Мінприроди, дуже високий і високий рівень забруднення атмосферного повітря у містах пов’язаний зі значними концентраціями формальдегіду, двоокису азоту, фенолу, бензапірену, а також фтористого водню, окису вуглецю, зважених речовин.

Прес-служба Мінприроди України

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook та каналі в Telegram

Читайте також:

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!