Новини

Повернутися до переліку новин

Відбувся практичний семінар на тему «Актуальні зміни в природоохоронному законодавстві України. Закон України “Про оцінку впливу на довкілля”»

З ініціативи експертів журналу «Екологія підприємства» у конференц-залі КНЕУ ім. Вадима Гетьмана 18 грудня відбувся практичний семінар на тему «Актуальні зміни в природоохоронному законодавстві України. Закон України “Про оцінку впливу на довкілля”».

Cпікерами семінару стали найкращі екологи-практики:

  • Киреєва Вікторія Станіславівна, директор департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації;
  • Паламарчук Іван Олексійович, заслужений природоохоронець України, еколог-практик, експерт судової практики, член редакційної ради журналу «Екологія підприємства».

Понад 120 учасників семінару зібралися на одному майданчику, щоб поспілкуватися з експертами та колегами і обговорити такі актуальні теми та питання:

  • Сучасне природоохоронне законодавство України, його тенденції.
  • Аналіз Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»: найважливіші зміни, дії керівників та спеціалістів-екологів.
  • Аналіз ризиків та наслідків для суб’єктів господарювання, пов’язаних із запровадженням Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».
  • Заходи, які можуть бути застосовані до суб’єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Поведінка суб’єктів господарювання під час перевірки. Розгляд реальних ситуацій, що можуть виникнути під час перевірок.

Учасники заходу мали можливість поставити експертам конкретні запитання і отримати практичні поради з їх вирішення та консультації.

У форматі живої дискусії учасники обговорювали з експертами Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», який набрав чинності 18 грудня, його актуальність та доцільність.

Приймаючий партнер: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, кафедра управління персоналом та економіки праці університету.

Організатори семінару вдячні всім його учасникам та спікерам.

З нетерпінням чекаємо нової зустрічі у 2018 році!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!