Новини

Повернутися до переліку новин

Яким підприємствам, установам потрібно подавати звіт № 2-ТП (повітря) (річна)?

Відповідно до наказу Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про охорону атмосферного повітря» від 27 листопада 2015 року № 345 форма № 2-ТП (повітря) поширюється на юридичних осіб,  відокремлені підрозділи юридичних осіб, що мають стаціонарні джерела викидів, за переліком, визначеним Держстатом відповідно до затвердженої методології. Методологічні положення з організації державного статистичного спостереження з охорони атмосферного повітря затверджено наказом Держстату від 23 березня 2016 року № 44.

У розділах 3, 4 цих Методологічних положень вказано, що обстеженням охоплюються об’єкти, які перебувають на державному обліку за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин та парникових газів в атмосферу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку веденнядержавного обліку в галузі охорони атмосферного повітря» від 13 грудня 2001 року № 1655 (далі — Постанова № 1655), а також підприємства, установи, організації всіх видів економічної діяльності, які у процесі своєї діяльності використовують енергетичні матеріали та продукти перероблення нафти у таких обсягах:

газ природний: спожито за рік не менше 75 тис. куб. м;

вугілля кам’яне: спожито за рік не менше 10 т;

вугілля буре: незалежно від обсягів споживання;

нафта сира, у т.ч. нафта, одержана з мінералів бітумінозних: незалежно від обсягів споживання;

газовий конденсат: незалежно від обсягів споживання;

мазути паливні важкі: незалежно від обсягів споживання.

Для того щоб бути впевненим, чи потрібно подавати звіт № 2-ТП (повітря), рекомендую зайти на сайт територіального управління статистики в областях та скористатися сервісом для респондентів «Пошук за ЄДРПОУ».

 

Цей матеріал опубліковано частково. Повний текст — у № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік.

У № 11 журналу «Екологія підприємства» за 2017 рік ми продовжили публікувати унікальний практикум «Поводження з небезпечними відходами в Україні: 50 головних запитань», початок якого у № 10 за 2017.

Ганна Натоптана, заступник директора з питань екології ТОВ «ИРБИС-ЮГ» відповіла на гаряче запитання, поставлене виданням «Екологія підприємства».

Відповіді експертів на інші запитання щодо поводження з відходами — у № 10, № 11 та № 12 видання «Екологія підприємства» у матеріалі «Управління відходами — 2017: 50 головних запитань. Міжнародний досвід. Практика України».

Джерело: журнал «Екологія підприємства» № 11, 2017.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини з екології на нашій сторінці в Facebook

Читайте також:

 

Розсилка новин

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
X
Завантаженя матеріалів цього розділу доступне тільки для зареєстрованих користувачів порталу.
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
X
Читати матеріали цього розділу в повному обсязі можуть лише зареєстровані користувачі порталу
УВІЙТИ чи ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «ecolog-ua.com»
у Facebook — натисніть «Подобається»

ecolog-ua.com

Дякую,
не показуйте мені це!